W następujących intencjach będą sprawowane Msze święte w tym tygodniu

Poniedziałek – 19.10.2020r.

godzinaIntencjeofiarodawca
7.00Greg. + Irenę Cur
9.00Pan Organista rozniesie opłatki: WALIMEK I ZALESIE
17.00+ Halinę KornelukKRK z Zalesia i Walimek
17.00+ Teresę Chomiuk (9dz)Rodzina
Modlitwę Różańcową prowadzą mieszkańcy Konstantynowa i Raczek

Wtorek – 20.10.2020r.

Św. Jana Kantego, prezbitera

godzinaIntencjeofiarodawca
7.00Greg. + Irenę CurSiostra
9.00Pan Organista rozniesie opłatki: KAZIMIERZÓW
17.00+ Krzysztofa Demianiuka i Andrzeja Sterniczukakoledzy z budowy
Modlitwę Różańcową prowadzi klasa kl. VIII B

Środa – 21.10.2020r.

godzinaIntencjeofiarodawca
7.00Greg. + Irenę CurSiostra
9.00Pan Organista rozniesie opłatki: BONIN OGRÓDKI, WIEŚ oraz HOROSZKI
17.00+ Genowefę i Antoniego MiszczukUczestnicy pogrzebu
Modlitwę Różańcową prowadzą mieszkańcy Walimka i Wandopola
Spotkanie scholi parafialnej

Czwartek – 22.10.2020r.

Św. Jana Pawła II, papieża

godzinaIntencjeofiarodawca
7.00Greg. + Irenę Cur
9.00Pan Organista rozniesie opłatki: ZAKALINKI OD PAŃSTWA
POŻAROWSZCZYKÓW DO PAŃSTWA MARCZUKÓW, OD PAŃSTWA PAWLUCZUKÓW DO PANI KORDACZUK, OD PANA MUSIŃSKIEGO DO PANA TOCZYŃSKIEGO ORAZ STASINÓW
17.00+ Zofię Szczygielskąmąż
Modlitwę Różańcową prowadzi klasa kl. V

Piątek – 23.10.2020r.

godzinaIntencjeofiarodawca
7.00Greg. + Irenę Cur
7.00+ Leokadię Hołubuczestnicy pogrzebu
9.00Pan Organista rozniesie opłatki: ZAKALINKI WIEŚ
17.00+ Irenę i Zbigniewa FilipiukKowaluk Sylwia
Modlitwę Różańcową prowadzą mieszkańcy Wiechowic i Witoldowa

Sobota – 24.10.2020r.

godzinaIntencjeofiarodawca
7.00Greg. + Irenę Cur
7.00+ Andrzeja Artyszukauczestnicy pogrzebu
17.00+ Mariusza (13r) i Marka TymoszukBożena Tymoszuk
Modlitwę Różańcową prowadzi klasa kl. VIIB
Zbiórka Ministrantów w salce parafialnej

Niedziela – 25.10.2020r.

XXX Niedziela zwykła

godzinaIntencjeofiarodawca
8.00Greg. + Irenę Cur
8.00+ Helenę i Bolesława Życkich, Marię i Jana StefaniukStefaniuk Barbara
9.30Dz-bł Krystynę i Wiktora w 40 rocznicę ślubu z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski na dalsze lata wspólnego życiaHawryluk Krystyna
10.45DPS – Za parafian
12.00Mariannę (4r), Józefa, Kamila, Stefana, rodziców z obojga stron i zm z r. Burdzickich, Zubkowiczów i ArtyszukówArtyszuk Danuta
Modlitwę Różańcową prowadzą dzieci z klasy IV A i B
17.00+ Henryka, Reginę, Tadeusza, zm z r BobińskichKatarzyna Bobińska
po Mszy świętej o godzinie 17.00 Spotkanie kandydatów do bierzmowania i rodziców GRUPA I – obecność obowiązkowa

Zobacz:

(Oglądana: 160, w tym oglądana dzisiaj: 1)