W następujących intencjach będą sprawowane Msze święte w tym tygodniu

Poniedziałek – 26.10.2020r.

godzinaIntencjeofiarodawca
7.00Greg. + Irenę Cur
9.00Pan Organista rozniesie opłatki: RACZKI
13.00Pan Organista rozniesie opłatki: KOLONIA KOMARNO
17.00Dz.-bł. Marzanny i Antoniego w 29 rocznicę ślubu, z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę MBMarzanna Tymoszuk
Modlitwę Różańcową prowadzą mieszkańcy Zakalinek i Zakalinek Kolonii
po Mszy świętej o godzinie 17.00 Spotkanie kandydatów do bierzmowania i rodziców GRUPA II – obecność obowiązkowa

Wtorek – 27.10.2020r.

godzinaIntencjeofiarodawca
7.00Greg. + Irenę Cur
9.00Pan Organista rozniesie opłatki: KOLONIA ZAKALINKI od p. Skubiszów do p. Kociubińskich
17.00+ Sławomira Kondraciuka (9dz)Rodzina
17.00+ Stanisława, Alicję, Wandę, Bronisława, Marka, zm z r Kosmalskich i JohanJohan Jan
Modlitwę Różańcową prowadzi klasa kl. VI A

Środa – 28.10.2020r.

Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza – UROCZYSTOŚĆ

godzinaIntencjeofiarodawca
7.00Greg. + Irenę Cur
7.00+ Helenę, Bolesława, Mariannę, Józefa, zm z r.  Kuciów, Mazurów, Szcześniakow i ChłopkówKuć Halina
9.00Pan Organista rozniesie opłatki: ZAKALINKI przy drodze do Sarnak i nad rzeką
17.00+ Tadeusza CelińskiegoRodzina
Modlitwę Różańcową prowadzą mieszkańcy Zakanala i Zalesia
po Mszy świętej o godzinie 17.00 i różańcu spotkanie kandydatów do bierzmowania (grupa starsza) – GRUPA I – obecność obowiązkowa

Czwartek – 29.10.2020r.

godzinaIntencjeofiarodawca
7.00Greg. + Irenę Cur
9.00Pan Organista rozniesie opłatki: WITOLDÓW
17.00+ ks. kan. Władysława Proczka
Modlitwę Różańcową prowadzi klasa kl. VI B
po Mszy świętej o godzinie 17.00 i różańcu spotkanie kandydatów do bierzmowania (grupa starsza) – GRUPA II – obecność obowiązkowa

Piątek – 30.10.2020r.

godzinaIntencjeofiarodawca
7.00Greg. + Irenę Cur
9.00Pan Organista rozniesie opłatki: WANDOPOL
16.30SAKRAMENT POKUTY I POJEDNANIA
17.00+ Józefa Filipiuka (19r)Rodzina
Modlitwę Różańcową prowadzi kl. VII A

Sobota – 31.10.2020r.

godzinaIntencjeofiarodawca
7.00+ Genowefę Miszczukuczestnicy pogrzebu
16.30SAKRAMENT POKUTY I POJEDNANIA
17.00+ Helenę i Józefa WygasDzieci
Modlitwę Różańcową prowadzą Bierzmowani starsza grupa

Niedziela – 01.11.2020r.

Wszystkich Świętych – UROCZYSTOŚĆ

godzinaIntencjeofiarodawca
8.00+ Annę, Szymona, Mariannę, Jana, Tadeusza, Jana, Zofię, Henryka, Jadwigę, Michała, Aleksandrę, Jadwigę, Krystynę, Julię, Zofię, Teklę, Stanisławę, Zofię, Bazylego, Wiktora i zm z r. Demianiuków, Kostusików, Karwackich, Matusiewiczów, oraz dusze w czyścu cierpiąceKostusik Feliksa
9.30+ Stanisławę, Franciszka, Kazimierza, zm z r. Franczuków, Pasternaków, WidyńskichRodzina
10.45DPS – Za zmarłych polecanych w wypominkach
12.00Za parafian
17.00+ Zmarłych polecanych w wypominkach
Procesja z modlitwą różańcową za naszych zmarłych wokół kościołaprosimy o przyniesienie lampionów

Zobacz:

(Oglądana: 121, w tym oglądana dzisiaj: 1)