W następujących intencjach będą sprawowane Msze święte w tym tygodniu

Poniedziałek – 16.11.2020r.

godzinaIntencjeofiarodawca
7.00+ Małgorzatę CzuchanUczestnicy pogrzebu
14.00Pogrzeb + Marię Franczuk
16.00Nowenna do Ducha Świętego i okazja do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania – GRUPA I
16.30Nowenna do Ducha Świętego i okazja do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania – GRUPA II
17.00+ Leona WiśniewskiegoDzieci
17.00+ Sławomira Zalewskiego (1r)Żona i syn z Rodziną
17.30Nowenna do Ducha Świętego i okazja do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania – GRUPA III

Wtorek – 17.11.2020r.

Św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy

godzinaIntencjeofiarodawca
7.00+ siostry z KRK z Horoszek MałychChwedczuk Henryka
15.00Pan Organista rozniesie opłatki: KONSTANTYNÓW ul. PÓŁNOCNA, SPOKOJNA, SPORTOWA i ZŁOTEJ ROSY
16.00Nowenna do Ducha Świętego i okazja do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania – GRUPA I
16.30Nowenna do Ducha Świętego i okazja do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania – GRUPA II
17.00+ Sławomira Kondraciuka (30dz)Uczestnicy pogrzebu
17.00+ Genowefę MiszczukUczestnicy pogrzebu
17.30Nowenna do Ducha Świętego i okazja do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania – GRUPA III

Środa – 18.11.2020r.

Bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy

godzinaIntencjeofiarodawca
7.00+ Alberta Kuczyńskiego (30r), zm z r. Kuczyńskich, Demczuków i DacewiczówSiostra i brat
15.00Pan Organista rozniesie opłatki: PIŁSUDSKIEGO i WYSZYŃSKIEGO
16.00Nowenna do Ducha Świętego i okazja do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania – GRUPA I
16.30Nowenna do Ducha Świętego i okazja do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania – GRUPA II
17.00+ Włodzimierza Niewęgłowskiego (9dz)Rodzina
17.00+ Jarosława, Waldemara, Leokadię, Zygmunta, zm z r. ChwedczukówMaria Borzęcka
17.30Nowenna do Ducha Świętego i okazja do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania – GRUPA III

Czwartek – 19.11.2020r.

godzinaIntencjeofiarodawca
7.00+ Mariannę, Franciszka, Ryszarda, Bronisławę, Bogdana, Mariannę, Eudokię,Jakuba, zm z r. Ułasiuków i Helenę KozakRodzina
15.00Pan Organista rozniesie opłatki: ul. SŁONECZNA i MIŁA
16.00Nowenna do Ducha Świętego i okazja do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania – GRUPA I
16.30Nowenna do Ducha Świętego i okazja do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania – GRUPA II
17.00+ Sabinę Warsz (9dz)Rodzina
17.00+ Kazimierza Janczaka (4r), zm z r. Janczaków i DudzikówJózef Janczak
17.30Nowenna do Ducha Świętego i okazja do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania – GRUPA III

Piątek – 20.11.2020r.

Św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera

godzinaIntencjeofiarodawca
7.00+ Zm. z r. Dunajków i StępnikówZofia Dunajko
7.00+ Kazimierza KordaczukaNiczyporuk Anna
15.00Bierzmowanie grupa I

Sobota – 21.11.2020r.

Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny

godzinaIntencjeofiarodawca
7.00+ Zm z rodziny Jakoniuków, Helenę, Mariana, i rodziców Mikołaja, Katarzynę
7.00+ Henryka Tymoszuka, Mariannę, Alinę, Mieczysława Hryciuka
9.00Bierzmowanie grupa II
11.00Bierzmowanie grupa III
17.00+ siostry z KRK zel. Barbary Kozak i ks. kan Władysława ProczkaBarbara Kozak

Niedziela – 22.11.2020r.

XXXIV Niedziela Zwykła
– Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata –
ODPUST PARAFIALNY

godzinaIntencjeofiarodawca
8.00+ Stefana (17r), Tadeusza, zm rodziców z obojga stronBobryk Danuta
9.30+ Adama BakalukaŻuk Marta
9.30+ Marię Franczuk (9dz)Rodzina
12.00Za parafian – ODPUST
17.00+ Aleksandrę (9r), Stanisława, Mariannę, Stanisława, Kazimierza, JaninęBucka Maria

Zobacz:

(Oglądana: 227, w tym oglądana dzisiaj: 1)