RAFAŁ MIROŃSKI, kawaler, zam. w Nowa Kornica, par. Niepokalanego Poczęcia NMP w Kornicy
i MAGDALENA WERONIKA HRYCIUK, panna, zam. w Zakanalu, par. tutejszej
– ZAPOWIEDŹ I

MICHAŁ CHWEDCZUK, kawaler, zam. w Kazimierzowie, par. tutejszej
i GABRIELA BRELA, panna, zam. w Kostomłotach, par. w Kopytowie
– ZAPOWIEDŹ II i ostatnia

2. Zapowiedzi
  3. Dzisiaj I NIEDZIELA MIESIĄCA – Wystawienie, adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja Eucharystyczna po Sumie (12.00)
  4. W tym tygodniu wypada  I CZWARTEK MIESIĄCA – Wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 9.00 do Msza święta o godz. 17.00 – zachęcamy do osobistej adoracji
  5. W najbliższą niedzielę 10 lipca będziemy gościli w naszej parafii wieloletniego dyrektora Katolickie Radio Podlasie, ks. kan. Andrzeja Sochala Tego dnia ofiary zbierane na tacę według zarządzenia biskupa siedleckiego Kazimierza Gurdy przeznaczone są na utrzymanie naszego radia.
  6. Przypominam, że OD 1 LIPCA DO 31 SIERPNIA W DNI POWSZEDNIE MSZE ŚWIĘTE BĘDĄ SPRAWOWANE TYLKO O GODZ.17.00 a w niedziele w porządku zwykłym czyli: 8.00, 9.30, 10.45 DPS, 12.00 i 17.00. Kancelaria czynna tylko w dni powszednie po mszy świętej wieczorowej, w sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny
  7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła rodziny z Konstantynowa z ul. Parkowej. A sprzątali:  p. Woźniakowie – Michał, Katarzyna, Bartek, Kacper i Milena. W najbliższy piątek o posprzątanie kościoła prosimy rodzinom z Konstantynowa z ul. Nowej. Zapraszamy na godz. 18.00
  8. Do ZŁOTEJ KSIĘGI DOBRODZIEJÓW, którzy dołożyli swoją cegiełkę na remont organów, zostali wpisani: Rodzina Szczygielskich z Witoldowa. Ofiary na ten cel można przesłać nr. konta: 83 8039 0006 0010 0400 2310 0003 – w tytule przelewu piszemy “Darowizna na remont organów“ i rodzina i adres lub przynieść do zakrystii.
  9. W najnowszym numerze ECHA KATOLICKIEGO przeczytamy:
    • Jakiego Kościoła potrzebują dziś młodzi? O opinię poprosiliśmy duchownych i świeckich.
    • Kim będzie współczesny antychryst. Jaki będzie jego cel? I jaka powinna być odpowiedź wierzących? – w rozmowie z ks. prof. Robertem Skrzypczakiem.
    • W jaki sposób decyzja amerykańskiego sądu dotycząca przepisów aborcyjnych wpłynie na świat?
    • O wakacyjnych ofertach rekolekcyjnych dla dzieci na terenie naszej diecezji.
    • Na Podlasiu powstaje film o ks. Stanisławie Brzósce. Na jakim etapie są przygotowania?
    • W numerze specjalny dodatek edukacyjny: „Ucz się, studiuj i pracuj!”.

+ Mieczysław Nazaruk

W poniedziałek o godz. 10.45 w „Hadesie” różaniec, a o godz. 12.00 Msza św. pogrzebowa w kościele parafialnym bł. Honorata Koźmińskiego w Białej Podlaskiej

Bóg Zapłać wszystkim ofiarodawcom