Zaproszenie Biskupa Siedleckiego  Kazimierza GURDY na II Diecezjalną Pielgrzymkę Dziadków i Teściów  do Parczewa

Drodzy Diecezjanie!
Dziadkowie, Babicie i Teściowie!

Zapraszam Was do udziału w II Diecezjalnej Pielgrzymce do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Parczewie w niedzielę 25 lipca br., którą będziemy przeżywali pod hasłem: „Ja Jestem z tobą przez wszystkie dni”. Będzie to dobry czas przeżywania Światowego Dnia Dziadków i Osób Starszych w łączności z papieżem Franciszkiem. Pragniemy pomodlić się za siebie, swoje dzieci i wnuki, szukać odpowiedzi na nurtujące pytanie: czy starość udała się Bogu? I jak dalej, już jako teściowie, dbać o lepszą kondycję naszych rodzin. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.30.

            Ufam, że bliskość Jezusa i Jego Matki w sanktuarium parczewskim da siłę, także najbardziej kruchym spośród nas, aby wyruszyć w tę nową drogę: drogami marzeń, pamięci i modlitwy.

            Proszę Czcigodnych Księży Proboszczów o poinformowanie swoich parafian
o tym spotkaniu w Parczewie i o modlitwę za Dziadków i Teściów podczas niedzielnej Eucharystii. Niech Maryja Królowa Rodzin otacza misję Dziadków i Teściów swoją opieką i wstawiennictwem.

Z pasterskim błogosławiństwem
+ Kazimierz Gurda
BISKUP SIEDLECKI

(Oglądana: 75, w tym oglądana dzisiaj: 1)