Chór parafialny

Skład Chóru Parafialnego przy parafii pw. Św. Elżbiety Węgierskiej w Konstantynowie – stan na 30 maja 2014 r.

Organista:

Stanisław Fila

Sopran:

Teresa Bartosiewicz, Dorota Dorofiejuk, Małgorzata Franczuk, Mariola Kimsa, Małgorzata Kobylińska, Maria Nitychoruk, Luiza Skubisz, Magdalena Janczak, a także dwie siostry w czasie przerw semestralnych lub urlopu: Lucyna Horbowicz i Patrycja Horbowicz,

Alt:

Dorota Andruszkiewicz, Edyta Chwedoruk, Elżbieta Garbowicz, Regina Gołoś, Dorota Michalczuk, Anastazja Przybysławska, Małgorzata Rabczuk, Urszula Szwader, Teresa Warowna.

Tenor:

Roman Kuć, Zdzisław Marczuk, Mirosław Szwader.

Bas:

Jan Hołub, Wiktor Hawryluk, Józef Janczak, Robert Mikitiuk, Włodzimierz Niewęgłowski, Jan Rosiński.

chór 1988 Boże Ciało ołtarz
Chór 2005
2011 roku w auli AWF w Białej Podlaskiej, gdzie śpiewaliśmy na uroczystości opłatkowej bialskiego PSL-u
„Dobre, bo bialskie” z 2013 r.