ZAPOWIEDZI


 1. Intencje
 2. Dzisiaj w naszej parafii gościmy o. Rafała z Kodnia, który będzie rozprowadzał kalendarze misyjne
 3. W najbliższą niedzielę po każdej Mszy świętej poświęcenie pojazdów, ofiary składane przy tej okazji są przeznaczone na misje
 4. Biskup Siedlecki zaprasza za tydzień w niedzielę 24 lipca do udziału w III Diecezjalnej Pielgrzymce Dziadków i Teściów do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Parczewie, którą – w łączności z papieżem Franciszkiem – będziemy przeżywali pod hasłem: „Zaowocują jeszcze w starości”. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.30 Eucharystią sprawowaną w Bazylice parczewskiej
 5. Przypominam, że OD 1 LIPCA DO 31 SIERPNIA W DNI POWSZEDNIE MSZE ŚWIĘTE BĘDĄ SPRAWOWANE TYLKO O GODZ.17.00 a w niedziele w porządku zwykłym czyli: 8.00, 9.30, 10.45 DPS, 12.00 i 17.00. Kancelaria czynna tylko w dni powszednie po mszy świętej wieczorowej, w sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny
 6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła rodziny z Konstantynowa z ul. Słonecznej. A sprzątali: Joanna, Dominika i Hubert Johan, Ewelina i Łukasz Marczuk, Edyta i Szymon Wereszko i Lena Chomiuk. Dziękujemy również za skoszenie trawy wokół kościoła a złożyli się na to: Karolina Bazylczuk, Zygfryd Charko, Edyta Wereszko, Wojciech Celiński, Urszula Bilicz, Katarzyna i Artur Kasak, Edyta Chwedoruk, Maria Bucka, Ewa Jakoniuk, Krystyna Jakoniuk, Piotr Szylar.  W najbliższy piątek o posprzątanie kościoła prosimy rodzinom z Konstantynowa z ul. Spokojnej. Zapraszamy na godz. 17.30
 7. Bardzo dziękujemy za kwiaty do kościoła paniom Irenie Nitychoruk i Danucie Mirończuk.
 8. Do ZŁOTEJ KSIĘGI DOBRODZIEJÓW, którzy dołożyli swoją cegiełkę na remont organów, zostali wpisani: Elżbieta Sieklucka. Ofiary na ten cel można przesłać nr. konta: 83 8039 0006 0010 0400 2310 0003 – w tytule przelewu piszemy “Darowizna na remont organów“ i rodzina i adres lub przynieść do zakrystii.
 9. W najnowszym numerze ECHA KATOLICKIEGO przeczytamy:
  • Tarcza broniąca przed złem, czyli szkaplerz Maryi. Jakie obietnice wiążą się z jego przyjęciem?
  • Jak powinniśmy ubierać się, idąc do kościoła? I co ma wyrażać nasz strój?
  • Papież pokory i uśmiechu. Czego nie wiemy o Janie Pawle I, który wkrótce będzie beatyfikowany?
  • Czy powinniśmy bać się, że zabraknie opału na zimę? I skąd te cenowe zawirowania? – w rozmowie „Echa”.
  • Pielgrzymowanie można mieć we krwi, co potwierdzają rodziny, które wspólnie idą na Jasną Górę.
  • „Ta pielgrzymka zmieniła moje życie” – niezwykłe świadectwa niepełnosprawnego Artura.
  • W numerze także zaproszenie na III Diecezjalną Pielgrzymkę Dziadków i Teściów do Parczewa.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie klepsydra.png

W tym tygodniu odeszli do wieczności:

+++

Dobry Jezu, a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie… 


98700

Bóg Zapłać wszystkim ofiarodawcom

(Oglądana: 105, w tym oglądana dzisiaj: 1)