ZAPOWIEDZI

RADOSŁAW SZYMULA, kawaler, zam. Konstantynów, parafii tutejszej i
AGNIESZKA JADWIGA WIATROWSKA, rozwiedziona, zam. Bielsko-Biała, par Najświętszej Rodziny
ZAPOWIEDŹ II i ostatnia

***

PATRYK KARCZMARZ, kawaler, zam. Zakanale 48, parafii tutejszej i
GABRIELA ŁUKASZUK, panna, zam. w Lipnicy 65A, parafii Rokitno
ZAPOWIEDŹ I


  1. Intencje
  2. Zapowiedź.
  3. W ubiegłym tygodniu otrzymaliśmy akceptację zmiany zakresu prac przez Prezesa Rady Ministrów. Mamy zgodę na malowanie kościoła, renowację ołtarzy i renowację zabytkowych drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. W najbliższych dniach Pan Wójt naszej Gminy ogłosi przetarg a później rozpoczną się prace w naszym zabytkowym kościele.
  4. We wtorek w Kodniu odbędzie się DIECEZJALNY DZIEŃ CHOREGO. Jest to również uroczystość odpustowa ku czci NMP Kodeńskiej – Wszystkich chorych którzy nie mogą się udać do Kodnia zapraszamy na Mszę świętą wieczorową o godz 17.00 połączoną z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych. Każdy kto będzie przyjmował sakrament namaszczenia chorych prosimy o przygotowanie kartki ze swoimi danymi, imię i nazwisko, miejscowość zamieszkania i wiek.
  5. W tym tygodniu wypada I Czwartek Miesiąca, I Piątek Miesiąca i I Sobota Miesiąca – nabożeństwo po Mszy św. o godz. 17.00. Spowiedź w piątek od godz. 16.30
  6. Za tydzień Pierwsza Niedziela Miesiąca, po Mszy świętej o godz. 12.00 adoracja Najświętszego sakramentu i procesja wokół kościoła – zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatków.
  7. Przypominam, że OD 1 LIPCA DO 31 SIERPNIA W DNI POWSZEDNIE MSZE ŚWIĘTE BĘDĄ SPRAWOWANE TYLKO O GODZ.17.00 a w niedziele w porządku zwykłym czyli: 8.00, 10.00, 11.00 DPS i 12.00. Kancelaria czynna tylko w dni powszednie po mszy świętej wieczorowej, w sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny
  8. Druki przelewów na wywóz śmieci z cmentarza parafialnego są wyłożone na stoliku przy gazetach. 
  9. Dziękujemy za posprzątanie kościoła parafianom z bloku nr. 28 przy ul. Janowskiej a sprzątali Barbara Filipiuk, Edyta, Sylwester, Dawid i Hanna Geresz. Bóg zapłać. W najbliższy piątek o posprzątanie kościoła prosimy parafian z bloku nr 30 przy ul. Janowskiej. Zapraszamy na godz. 17.30
  10. Zachęcamy do czytania ECHA KATOLICKIEGO

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie klepsydra.png
W tym tygodniu odeszli do wieczności:
+ Andrzej Bucki
+ Daniel Roman Kapłan

Dobry Jezu, a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie…

(Oglądana: 403, w tym oglądana dzisiaj: 1)