ADAM ANTONI BECHTA, kawaler, zam. Błonie 77, parafii św. Trójcy w Janowie Podlaskim
i KLAUDIA SOBIESZCZUK, panna, zam. Konstantynów, Plac Wolności 19/3, parafii tutejszej
– ZAPOWIEDŹ II i ostatnia

KONRAD NOSKOWICZ, kawaler, prawosławny, zam. parafia Krzyża Św. w Grabówce
i AGNIESZKA WAWRZYNIAK, panna,  zam. Konstantynów, ul. Janowska 24/7, parafii tutejszej
– ZAPOWIEDŹ II i ostatnia

2. Zapowiedź.
  3. W niedzielę 28 lipca poświęcenie pojazdów na parkingu przy kościele. Ofiary składane podczas poświęcenia będą przeznaczone na zakup pojazdów dla misjonarzy.
  4. Druki przelewów na wywóz śmieci z cmentarza parafialnego są wyłożone na stoliku przy gazetach.
  5. Dziękujemy za posprzątanie kościoła parafianom z bloku nr. 34 przy ul. Janowskiej. Bóg zapłać. W najbliższy piątek o posprzątanie kościoła prosimy z bloku nr 36 przy ul. Janowskiej. Zapraszamy na godz. 17.30.
  6. Zachęcamy do czytania ECHA KATOLICKIEGO