2. Dzisiaj po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów na parkingu przy kościele.
  3. W czwartek rozpoczynamy miesiąc sierpień, który zachęca każdego z nas do trzeźwości.
  4. W sierpniu rozpoczynają się Piesze Pielgrzymki na Jasną Górę. Możemy w nich uczestniczyć w sposób fizyczny lub duchowy. Karty duchowe uczestnictwa są wyłożone na stoliku przy gazetach.
  5. W tym tygodniu wypada I Czwartek Miesiąca, I Piątek Miesiąca i I Sobota Miesiąca – nabożeństwo po Mszy św. o godz. 17.00
  6. Za tydzień pierwsza Niedziela Miesiąca, po Mszy świętej o godz. 12.00 adoracja Najświętszego sakramentu i procesja wokół kościoła – zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatków.
  7. Druki przelewów na wywóz śmieci z cmentarza parafialnego są wyłożone na stoliku przy gazetach.
  8. W sobotę zmarła Marianna Suchodolska, mama bp Grzegorza. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w środę 31 lipca o godz.12 w Łukowie parafii NMPanny Matki Kościoła.
  9. Dziękujemy za posprzątanie kościoła parafianom z bloku nr. 36 przy ul. Janowskiej. A sprzątali. Bóg zapłać. W najbliższy piątek o posprzątanie kościoła prosimy parafian z bloku nr 1 przy ul. Platera. Zapraszam na godz. 17.45
  10. Zachęcamy do czytania ECHA KATOLICKIEGO

+ Zofia Samoraj