2. Dzisiaj Pierwsza Niedziela Miesiąca, po Mszy świętej o godz. 12.00 adoracja Najświętszego sakramentu i procesja wokół kościoła – zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatków.
  3. We wtorek 6 sierpnia przypada Święto Przemienienia Pańskiego. Msze św. o godz. 10.00 i 17.00. Zapraszam.
  4. Za tydzień w niedzielę 11 sierpnia po Mszy św. o godz. 10.00 czyli ok godz. 11.00 wyruszy procesja z naszego kościoła na cmentarz. Idziemy z darem modlitwy za naszych bliskich zmarłym. Proszę strażaków o kierowanie ruchem na  ul. Janowskiej na czas procesji.
  5. Druki przelewów na wywóz śmieci z cmentarza parafialnego są wyłożone na stoliku przy gazetach.
  6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła parafianom z bloku nr.1  przy ul. Platera. A sprzątali. Bóg zapłać. W najbliższy piątek o posprzątanie kościoła proszę parafian z bloku nr 5 przy ul. Platera. Zapraszam n godz. 17.30
  7. Zachęcamy do czytania ECHA KATOLICKIEGO

+ Wiesław Kołodyński