ARKADIUSZ DOMAŃSKI, kawaler, w Konstantynowie, parafii tutejszej
i JOANNA WRONA, panna, w Rakowiskach,  parafii  św. Ojca Pio w Rakowiskach.
– ZAPOWIEDŹ I

2. Zapowiedź.
  3. Dzisiaj po mszy św. o godz.10.00 czyli ok. godz. 11.00, wyruszy procesja na cmentarz parafialny. Proszę Pana Wójta i strażaków o kierowanie ruchem na ul. Janowskiej na czas przejścia procesji.
  4. We wtorek 13 sierpnia Różaniec Fatimski. Zapraszam na godz. 17.00
  5. W czwartek 15 sierpnia Uroczystość Wniebowzięcia N.M.Panny. Msze św. o godz. 8.00, 10.00, DPS 11.00 i o godz. 12.00. W tym dniu po mszy św. błogosławieństwo ziół i kwiatów.
  6. W sobotę przypada wspomnienie św. Jacka. Jest to dzień Imienin Ks. Jacka, który od kilku miesięcy gorliwie posługuje w naszej parafii. Z racji Imienin, życzę zdrowia, Bożego bł. i opieki Maryi Matki Kapłanów.
  7. W niedzielę 18 sierpnia o godz. 12.00 Uroczysta Suma Odpustowa ku czci św. Jacka i podziękowanie Panu Bogu  za zbiory i plony. Uroczystościom będzie przewodniczył ks. prałat Ryszard Andruszczak z Garwolina. Proszę o przygotowanie wieńców dożynkowych. Zwracam się z prośbą do Kół Gospodyń z naszej parafii o przygotowanie poczęstunku dla uczestników odpustu wokół kościoła np. chleb, ciasto, pączki itp. Po procesji błogosławieństwo małych dzieci.
  8. Parafia pw św. Elżbiety Węgierskiej w Konstantynowie diecezja siedlecka realizuje program ochrony dzieci. Z dniem 15 sierpnia w naszej wspólnocie w wchodzą w życie Standardy Ochrony Dzieci. Tekst przyjętych standardów znajduje się na stronie internetowej naszej parafii oraz w gablocie przed kościołem
  9.  Druki przelewów na wywóz śmieci z cmentarza parafialnego są wyłożone na stoliku przy gazetach.
  10. W sobotę na godz. 9.00 zapraszam do sprzątania kościoła i koszenia trawy wokół świątyni parafian z Bonina.
  11. Zachęcamy do czytania ECHA KATOLICKIEGO