JAKUB SZEWCZUK, kawaler, zam. Szpaki Kolonia, parafii MB Częstochowskiej w Szpakach
i MARTYNA ELŻBIETA BORZĘCKA, panna, zam. Zakalinki Kolonia,  parafii tutejszej
– ZAPOWIEDŹ II i ostatnia
DAMIAN NITYCHORUK, kawaler, zam. Zakalinki Kolonia, parafii tutejszej
i ALEKSANDRA HORBOWICZ, panna, zam. Stara Kornica,  parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Kornicy
– ZAPOWIEDŹ II i ostatnia

2. Zapowiedzi.
  3. Dzisiaj o godz. 18.00 spotkanie Rady Parafialnej w salce katechetycznej. Zapraszam wszystkich radnych i Pana Wójta .
  4. Dzisiaj także ostatnia niedziela miesiąca – taca gospodarcza na ogrzewanie kościoła.
  5. Jutro 26 sierpnia przypada Uroczystość NMPanny Częstochowskiej. Msze św. o godz. 10.00 i 17.00 Zapraszam.
  6. W sobotę 31 sierpnia w Leśnej Podlaskiej spotkanie zelatorów i Kółek Różańcowych. Początek o godz. 10.00
  7. W przyszłą niedzielę – 1 września – przypada 85 r. wybuchu II wojny światowej. W naszych modlitwach pamiętajmy o poległych za Ojczyznę. Jest to też Pierwsza Niedziela Miesiąca, po Mszy świętej o godz. 12.00 adoracja Najświętszego sakramentu i procesja wokół kościoła – zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatków.
  8. Dziękuję całej rodzinie Kępińskich za przygotowanie smacznego obiadu dla księży podczas ostatniego odpustu ku czci św. Jacka i poniesione koszty we własnym zakresie. Bóg zapłać.
  9. Dziękuję KGW za przygotowanie wieńców dożynkowych i słodki  poczęstunek przy kościele.
  10. Druki przelewów na wywóz śmieci z cmentarza parafialnego są wyłożone na stoliku przy gazetach.
  11. Dziękujemy za posprzątanie kościoła parafianom z Bonin Ogródki. A sprzątali Marianna Tymoszuk i rodzina Tyszków. Bóg zapłać. W następny piątek do sprzątania kościoła, zapraszam parafian z Horoszek Małych na godz. 17.30.
  12. Zachęcamy do czytania ECHA KATOLICKIEGO

+ Kazimierz Iwaniuk