2. Dziękuję parafianom z Wiechowicz za złożoną ofiarę na remont kościoła 2300zł i Horoszek Małych 600zł.
  3. Dziękuję za wszystkie ofiary wpłacone na konto parafii i indywidualnie w zakrystii. Razem złożono w ubiegłym tygodniu 13.350zł. Poprzednie tygodnie. Zebrano do dzisiaj 32.720zł. Bóg zapłać.
  4. Serdeczna prośba do ofiarodawców, aby w tytule przelewu wpisać Darowizna na kościół czy remont kościoła lub malowanie. Wpłat dokonujemy na konto nr 408039………..0001.
  5. Druki przelewów na wywóz śmieci z cmentarza parafialnego są wyłożone na stoliku przy gazetach. W ubiegłym tygodniu złożyłem podanie o wycięcie brzozy, która rośnie na cmentarzu, jest pochylona i może wyrządzić duże szkody. Czekam na decyzję konserwatora zabytków. Po drugie od strony ul. Kościuszki przewraca się mur cmentarny. Szukam fachowców do naprawy parkanu. Proszę o pilny kontakt.
  6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła parafianom z Komarno Kolonii. A sprzątali p. Agnieszka Górska, Katarzyna Litwiniuk, Grażyna Pajor i Bożena Sijko. Bóg zapłać. W najbliższy piątek o posprzątanie kościoła proszę parafian z raczek. Zapraszam w piątek na godz. 17.30
  7. Zachęcamy do czytania ECHA KATOLICKIEGO

+ Marianna Panasiuk