1. Intencje.
 2. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszkańców Kolonii Komarno. 
 3. Dzisiaj (w niedzielę, 27 września) taca “gospodarcza” ofiary złożone na tacę będą przeznaczona na ogrzewanie kościoła.
 4. Na Mszę świętą o godzinie 12.00 Zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii świętej. Zostaną poświęcone i wręczone różańce. 
 5. Również dzisiaj po Mszy świętej wieczorowej spotkanie z kandydatami do bierzmowania (grupa starsza – szkoła średnia) Zamykamy listę kandydatów i ustalamy termin oraz zakres egzaminu.  Obecność obowiązkowa.
 6. W tym tygodniu wypada I czwartek miesiąca – tradycyjnie po Mszy świętej porannej wystawienie Najświętszego Sakramentu, które potrwa do Mszy świętej wieczorowej – bardzo gorąco zapraszamy na indywidualną adorację.   
 7. W czwartek rozpoczynamy październik – miesiąc modlitwy różańcowej – zapraszamy wszystkich parafian do kościoła parafialnego aby przez ręce Maryi ofiarować wszystkie nasze sprawy. Modlitwa różańcowa będzie odmawiana w dni powszednie po Mszy świętej o 17.00 a w niedzielę po 12.00. W szczególny sposób chcemy zaprosić w konkretne dni różne grupy – prosimy o 10 reprezentantów którzy poprowadzą modlitwę różańcową – grafik wywieszony w gablocie i na stronie parafialnej.
 8. W tym tygodniu również wypada I Piątek, I Sobota i I Niedziela Miesiąca. W niedzielę 4 października tradycyjnie po Mszy świętej o godz. 9.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Procesja Eucharystyczna wokół kościoła. Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatków.
 9. W najbliższą niedzielę (4 października) w naszej wspólnocie będzie kleryk z Wyższego Seminarium Duchownego naszej diecezji, ofiary składane tego dnia na tacę będą przeznaczone na potrzeby seminarium.
 10. W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 12.00 w kościele spotkanie ze scholą parafialną i rodzicami – chcemy reaktywować scholę i ustalić harmonogram spotkań.
 11. Również w przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 17.00 spotkanie z kandydatami do bierzmowania (grupa młodsza – kl. VII i VIII) 
 12.  W niedzielę 4 października już po raz dziesiąty w Sanktuarium Błogosławionych Męczenników w Pratulinie odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Mężczyzn. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00 w Martyrium Pratulińskim. Gorąco zachęcam do pokoleniowego udziału w tej inicjatywie: ojców wraz synami, dziadków z  wnukami. Zapraszam wszystkie katolickie wspólnoty, ruchy i stowarzyszenia zrzeszające mężczyzn. Wzorem roku ubiegłego zapraszamy do udziału w tej pielgrzymce kandydatów do bierzmowania. Piesza pielgrzymka wyrusza z Janowa Podlaskiego
 13.  Diecezjalne Duszpasterstwo Motocyklistów, ks. Zbigniew Komoszka zaprasza motocyklistów na Pielgrzymkę Motocyklową Mężczyzn do Pratulina w dniu 4 października 2020 r. Wyjazd o godz. 9:30 z parkingu przy kościele Narodzenia Najświętszej Marii Panny przy ul. Brzeskiej w Białej Podlaskiej.
 14.  W zakrystii do nabycia kalendarze misyjne w cenie 7 zł
 15.  Gazety Echo katolickie. Ofiara do puszki 2.50zł.
(Oglądana: 221, w tym oglądana dzisiaj: 1)