1. Intencje
 2. Zapowiedzi
 3. Dzisiaj w odpowiedzi na apel Episkopatu w naszej parafii po każdej Mszy świętej zbiórka do puszek na Afganistan
 4. Dzisiaj po Mszy świętej wieczorowej o godz. 17.00 spotkanie z kandydatami do bierzmowanie (kl. 7, 8 i 1 szkoły średniej) obecność obowiązkowa
 5. W poniedziałek po Mszy świętej wieczorowej różaniec fatimski – gorąco zapraszamy
 6. We wtorek 14 września święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Msze święte w naszym kościele o 7.00 i 17.00 
 7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszkańcom Konstantynowa ul. Platera blok nr 1. Sprzątali Iwona Moskaluk, Joanna Szczypek, Justyna Pietruszka, Mariola Bebel, Piotr Bebel, Halina Kowaluk. W najbliższą sobotę prosimy o posprzątanie kościoła mieszkańców Konstantynowa ul. Platera blok nr 5, zapraszamy na godz. 9.00
 8. Bardzo prosimy rodziców dzieci przygotowujących się do 1 Komunii świętej o zakup różańców dla swoich dzieci. Poświęcenie różańców będzie w ostatnią niedzielę września (26.09) na Mszy świętej o godz. 12.00
 9. W sobotę na godzinę 10.00 zapraszam ministrantów i kandydatów na ministrantów do salki katechetycznej, a po Mszy świętej wieczorowej do salki katechetycznej zapraszamy na spotkanie scholę.
 10. Dysponentów grobów na naszym cmentarzu parafialnym przy których znajdują się tuje (szczególnie przy głównych alejkach) prosimy aby je przyciąć maksymalnie do wysokości 1,5m nad ziemią.  
 11.  Do ZŁOTEJ KSIĘGI DOBRODZIEJÓW, którzy dołożyli swoją cegiełkę na remont organów, zostali wpisani: Jacek i Małgorzata Kamińscy, Barbara i Waldemar Stefaniuk, Tomasz i Małgorzata Chwedczukowie, Marek Horbowicz, Anna i Marek Dmowscy, Jadwiga i Lech Iwanek, Krystyna i Mieczysław Nazaruk, Halina i Romuald Kowaluk. Ofiary na ten cel można przesłać nr. konta: 83 8039 0006 0010 0400 2310 0003 – w tytule przelewu piszemy “Darowizna na remont organów“ i rodzina i adres.
 12. Pielgrzymki do Fatimy i Litwy zostały odwołane. Jest propozycja pielgrzymki samolotowej do rzymu w okresie ferii zimowych (14-18 lutego) – poniedziałek wylot a w piątek powrót. Zgłoszenia do końca września.. 
 13. Zbiórki zużytego sprzętu elektro-elektrycznego na rzecz Ochotniczej Straży Pożarnej w Konstantynowie będzie prowadzona do 23 września – miejsce zbiórki i telefon na plakacie w gablocie i naszej stronie parafialnej – jest też możliwość odbioru sprzętu z posesji.
 14. W najnowszym numerze ECHA KATOLICKIEGO przeczytamy:
  • Czy młodzi ludzie mają poczucie grzechu? – w artykule „Pachnieć Bogiem czy śmierdzieć grzechem?”
  • Drogi kard. Wyszyńskiego i matki Czackiej wielokrotnie się splatały. Co Bóg chce nam powiedzieć przez ich beatyfikację?
  • Na czym polegała nietypowość procesu beatyfikacyjnego Prymasa Tysiąclecia? – odpowiada wicepostulator procesu.
  • Wychowanie to nie to samo, co wykształcenie. Wielu rodziców nie zdaje sobie sprawy z tego, że dziecko wiernie idzie po ich śladach.
  • O wprowadzeniu stanu wyjątkowego i decyzjach podejmowanych, by zapobiec kryzysowi imigracyjnemu – w rozmowie z podsekretarzem stanu MSWiA.

ZAPOWIEDZI

ADRIAN WOJCIUK, kawaler, zam w Kolonia Zakalinki, par. tutejszej
i DIANA ROMAĆ, panna, zam w Zalesiu, par. Przemienienia Pańskiego w Horbowie
ZAPOWIEDŹ I

  

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie klepsydra.png

W tym tygodniu odeszli do wieczności:

+  Iwona Lesiuk
+  Albina Józefa Mitura

Dobry Jezu, a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie… 


98700

Bóg Zapłać wszystkim ofiarodawcom

(Oglądana: 273, w tym oglądana dzisiaj: 1)