2. Zapowiedzi
  3. W przyszłą niedzielę na Mszy świętej o godz. 12.00 poświęcimy różańców dzieciom przygotowującym się do 1 Komunii świętej i spotkanie z rodzicami
  4. Spotkanie Rady Parafialnej w Kościele w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz 17.00
  5. W październiku po Mszy św o godz. 12.00 odbędą się spotkania z dziećmi i rodzicami klas 1 i 2 szkoły podstawowej – więcej szczegółów w przyszłą niedzielę
  6. Za tydzień ostatnia niedziela miesiąca tradycyjnie w naszej parafii taca gospodarcza
  7. Pielgrzymka samolotowa do Rzymu w okresie ferii zimowych (14-18 lutego 2022r). Koszt 1000 zł i 350 euro. Są jeszcze wolne miejsca.
  8. Do ZŁOTEJ KSIĘGI DOBRODZIEJÓW, którzy dołożyli swoją cegiełkę na remont organów, zostali wpisani: Agnieszka Pałuszka, Józef i Marzena Filipiuk, Zofia Lesiuk, Mirosława Sawczuk, Agnieszka Tonsiorowska, Iwona Lipińska, Ewelina i Łukasz Marczuk, Krystyna Kałużna, Lech Stępkowski, Zofia Łagodziuk, Iwona Sterniczuk. Ofiary na ten cel można przesłać nr. konta: 83 8039 0006 0010 0400 2310 0003 – w tytule przelewu piszemy “Darowizna na remont organów“ i rodzina i adres.
  9. Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszkańcom Konstantynowa ul. Platera blok nr 5. Sprzątali Zofia Łagodziuk, Henryk Łagodziuk, Małgorzata Misiejuk, Anna Wawryniuk.
  10. W najnowszym numerze ECHA KATOLICKIEGO przeczytamy:
    • Beatyfikacja kard. Wyszyńskiego i matki Czackiej w relacjach przedstawicieli naszej diecezji.
    • Jest żywym dowodem na to, że Boże cuda się zdarzają. Świadectwo s. Nulli uzdrowionej za wstawiennictwem kard. Wyszyńskiego.
    • Cud eucharystyczny – znak dla niedowiarków czy wierzących?
    • Dlaczego postać św. o. Pio wciąż fascynuje ludzi na całym świecie?
    • Czy w małżeństwie wszystko należy przebaczyć? Jak rozwiązywać problemy?
    • O objawach udaru, jego skutkach i zapobieganiu – w dziale „zdrowie”.

ADRIAN WOJCIUK, kawaler, zam w Kolonia Zakalinki, par. tutejszej
i DIANA ROMAĆ, panna, zam w Zalesiu, par. Przemienienia Pańskiego w Horbowie