1. Intencje
 2. Dzisiaj uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnia niedziela roku liturgicznego. Po każdej Mszy świętej zbiórka do puszek na migrantów. Komunikat na naszej stronie parafialnej.
 3. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie się w nasz odpust parafialny. Z tej okazji otrzymaliśmy życzenia od Posła RP Dariusza Stefaniuka, Jacka Sasina i Senatora RP Grzegorza Biereckiego. 
 4. W poniedziałek 22 listopada przypada liturgiczne wspomnienie św. Cecylii, Dziewicy i Męczennicy. Jest ona Patronką Chórów Kościelnych. Pamiętajmy w naszych modlitwach o panu Organiście
 5. Przyszła niedziela – pierwsza Niedziela Adwentu – rozpoczynamy nowy rok liturgiczny Zachęcamy do wygospodarowania sobie czasu na uczestnictwo we Mszy świętej roratniej w środy i soboty o godz. 7.00, a także na Godzinki ku czci Maryi Panny pół godziny przed roratami i pierwsza niedzielna Mszą święta
 6. Za tydzień w naszej wspólnocie będziemy gościli kleryka, który będzie się razem z nami modlił i rozprowadzał kalendarze seminaryjne. Tego dnia ofiary na tacę przeznaczone są na funkcjonowanie WSD. W związku z powyższym nie będzie w listopadzie w naszej parafii tacy gospodarczej. 
 7. Tradycyjnie jak co roku możemy wspomóc poprzez zakup świec Caritasu – Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom – Świece dostępne są w 4 rozmiarach: mała 10 zł, średnia 15 zł, stożek 20 zł i figurka świętej rodziny 30 zł.
 8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła rodzinom z Konstantynowa z ul. Słonecznej. Sprzątali: Małgorzata Charko, Karolina Bazylczuk, Adrian Jakoniuk, Edyta Wereszko, Edyta Chwedoruk, Joanna Johan, Hubert Johan, Ewelina Marczuk. W następny piątek o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z Konstantynowa z ul. Miłej i Leśnej. Zapraszamy na godz. 17.30
 9. OPŁATKI – Pan Organista w tym tygodniu będzie roznosił opłatki w następującym porządku:
  • Wtorek – o godz. 9.00 – Zakalinki przy drodze do Sarnak i nad rzeką
  • Środa – o godz. 9.00 – Zakalinki wieś
  • Czwartek – o godz. 9.00 – Wandopol
  • Piątek – o godz. 9.00 – Witoldów
 10. Do ZŁOTEJ KSIĘGI DOBRODZIEJÓW, którzy dołożyli swoją cegiełkę na remont organów, zostali wpisani: Rodzina Cieńkuszów z Warszawy. Ofiary na ten cel można przesłać nr. konta: 83 8039 0006 0010 0400 2310 0003 – w tytule przelewu piszemy “Darowizna na remont organów“ i rodzina i adres. Stan konta 65865 zł
 11. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej wieczorowej w salce katechetycznej spotkanie Rady Parafialnej
 12. Po niedzieli będzie zakupiony obiecany stół do pingponga
 13. W najnowszym numerze ECHA KATOLICKIEGO przeczytamy:
  1. Dlaczego współczesny świat boi się uznania Jezusa Królem i Panem?
  2. Wspaniały kapłan, święty człowiek – tak o o. Maksymilianie Świerżewskim, śmiertelnie pobitym w siedleckim parku miejskim, mówią ci, którzy go znali.
  3. Pandemia, kryzys w Kościele i na granicy. Czy to znaki końca czasów? Rozmowa ze znanym biblistą. 
  4. W nocy z głośników odtwarzany jest płacz dzieci lub krzyki kobiet. O walce psychologicznej trwającej na naszej granicy w tekście pt. „Na pierwszej linii”. 
  5. O mocy Komunii św. w czasie choroby i godzinie śmierci – w cyklu „Formuj się z Akcją Katolicką”.

  

ZAPOWIEDZI

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie klepsydra.png

W tym tygodniu odeszli do wieczności:

+ Zofia Popławska

+ Sabina Łazowska

Dobry Jezu, a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie… 


98700

Bóg Zapłać wszystkim ofiarodawcom

(Oglądana: 59, w tym oglądana dzisiaj: 1)