2. Dzisiaj po Mszy świętej o godz. 17.00 spotkanie z kandydatami do bierzmowania (kl. 8 i klasy szkoły średniej) i ich rodzicami – obecność obowiązkowa..
  3. W ubiegłym tygodniu firma Rduch naprawiła nam wyświetlacz
  4. Za tydzień, w niedzielę 20 lutego po Mszy świętej wieczorowej (ok 18.00) w salce katechetycznej spotkanie osób doradzających w sprawie remontu organów. Chcemy jak najszybciej rozpocząć remont organów.
  5. Dziękujemy za posprzątanie kościoła rodzinom z ul. Rolniczej, a sprzątali: Barbara Czajkowska, Józefa Brojek, Katarzyna Brojek, Grażyna Nazaruk, Justyna Nazaruk-Goć, Grażyna Fila. W najbliższy piątek o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z ul. Piłsudskiego. Zapraszamy na godz. 17.30
  6. Do ZŁOTEJ KSIĘGI DOBRODZIEJÓW, którzy dołożyli swoją cegiełkę na remont organów, zostali wpisani: Bożena Demianiuk, Aleksandra i Marcin Stefaniuk. Ofiary na ten cel można przesłać nr. konta: 83 8039 0006 0010 0400 2310 0003 – w tytule przelewu piszemy “Darowizna na remont organów“ i rodzina i adres. Stan konta: 78 900,00 zł
  7. Dziękujemy za ofiarę 400 zł od  Koło Różańcowego z Wiechowicz i mieszkańców Wiechowicz, ul. Janowska blok nr 30 – 300zł i blok nr 28 – 140 zł  mamy już 1340,00 zł na obrusy maryjne które są już zamówione – ich koszt to 3700 zł.
  8. W najnowszym numerze ECHA KATOLICKIEGO przeczytamy:
    1. O różnicach w komunikacji między kobietą a mężczyzną oraz wzajemnych relacjach – w rozmowie z br. Piotrem Zajączkowskim, twórcą „Weekendów Małżeńskich”.
    2. Wyczuwało się, że ma do spełnienia misję, żyje jakąś tajemnicą. O bł. ks. Michale Sopoćce opowiada s. Bogdana, która opiekowała się nim aż do śmierci.
    3. Kto odważy się przyjąć Jezusa jako swojego Pana i Odkupiciela, doświadcza cudu przemiany życia. Świadectwa w artykule „Bóg nie umarł. Żyje we mnie!”.
    4. Celem przygotowania do bierzmowania jest obudzenie w młodym człowieku dojrzałej wiary. Jak to osiągnąć? – w cyklu „Ducha nie gaście!”.

+ Franciszek Szpura

Bóg Zapłać wszystkim ofiarodawcom