W Wielki Czwartek (14.04.2022) połączone siły służby liturgicznej parafii: p.w. św. Trójcy w Janowie Podlaskim, p.w. św. Elżbiety Węgierskiej w Konstantynowie i p.w. Niepokalanego Poczęcia NMP w Starej Kornicy uczestniczyły we Msza Krzyżma Świętego w siedleckiej katedrze, która rozpoczęła się o godz. 10.00 i była transmitowana przez Katolickie Radio Podlasie. Przewodniczył jej biskup siedlecki Kazimierz Gurda i ponad 250 księży.

Przed liturgią ok godz. 9.15 młodzież zwiedziła Katolickie Radio Podlasie i mogła przyjrzeć się dziennikarskiej pracy.

Po zakończeniu uroczystości i wspólnej agapie wszyscy szczęśliwie wrócili do domu, a wieczorem uczestniczyli we Mszy Wieczerzy Pańskiej w swoich parafiach

xKP