Drodzy Diecezjanie! Dziadkowie, Babcie i Teściowie!

Zapraszam Was do udziału w III Diecezjalnej Pielgrzymce Dziadków i Teściów do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Parczewie w niedzielę 24 lipca br., którą – w łączności z papieżem Franciszkiem – będziemy przeżywali pod hasłem: „Zaowocują jeszcze w starości”. Pragniemy pomodlić się o siłę dla Waszej misji, za Wasze dzieci oraz wnuki i szukać odpowiedzi na nurtujące pytanie: jak pomimo starszego wieku przynosić dobry owoc w życiu? I jak dbać o swoje zdrowie?

Ufam, że bliskość Jezusa i Jego Matki w sanktuarium parczewskim da siłę, by dalej troszczyć się o świat, dzielić się czułością i trwać na modlitwie. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.30 Eucharystią sprawowaną w Bazylice parczewskiej.

Proszę Czcigodnych Księży Proboszczów o poinformowanie swoich parafian o tym wydarzeniu i o modlitwę za Dziadków i Teściów podczas niedzielnej Eucharystii w swojej parafii. Niech Maryja Królowa Rodzin otacza misję Dziadków i Teściów swoją opieką i wstawiennictwem.

Z pasterskim błogosławieństwem

BISKUP SIEDLECKI
Kazimierz Gurda

L.dz. 858/2022
Siedlce, dnia 13 lipca 2022 r.

Zaproszenie należy odczytać wiernym w ramach ogłoszeń parafialnych, w niedzielę 17 lipca br.

(Oglądana: 133, w tym oglądana dzisiaj: 1)