Bardzo gorąco zapraszam na wyruszenie razem z nami na 42. Pieszą Pielgrzymkę Podlaską, która w tym roku jest pod hasłem: „Rodzina nadzieją Kościoła”.

  1. Na pątniczy szlak wyruszamy 1 sierpnia (poniedziałek) po Mszy świętej godz. 6.00 z parafii Wniebowzięcia NMP w Białej Podlaskiej (ul. Długa).
  2. Zapisy i zdanie bagażu przed pielgrzymką: w niedzielę 31 lipca, godz.: 16:30-18.00 przy parafii Narodzenia NMP w Białej Podlaskiej (ul. Brzeska)
  3. W tym roku ks. Przewodnik prosi, abyśmy przy zapisach dla potrzeb grupy wcześniej zakupili i przekazali 3 szt. zwykłych bandaży.
  4. Wpisowe 160 zł, Z wpisowego zwolniona jest trzecia i kolejne osoby z rodziny.
  5. Powracamy do noclegów w namiotach
  6. Każdy z nas może włączyć się w pielgrzymowanie duchowe przez modlitwę w parafii oraz łączność w mediach społecznościowych. Zachęcamy do uzupełniania kart z intencją pielgrzyma duchowego i przekazywanie ich osobom, które pielgrzymują lub ks. przewodnikowi. – karty są dostępne na stoliku przy gazetach
  7. Będzie wynajęty autobus, którym możemy wrócić 15 sierpnia po Mszy świętej na wałach do Białej Podlaskiej. Autokar wyruszy dzień wcześniej z parkingu przy kościele na ul. Brzeskiej.
  8. Jako Pielgrzymi niesiemy intencje parafii naszych dekanatów. Prosimy o modlitwę w naszej intencji (w modlitwie wiernych). 

Ks. Marek Kondej
Przewodnik gr. 10a

(Oglądana: 111, w tym oglądana dzisiaj: 1)