ZAPOWIEDZI

***


 1. Intencje
 2. Dzisiaj – po Mszy świętej wieczorowej w kościele spotkanie kandydatów do bierzmowania (kl. 7 i 8) i ich rodziców – Spotkania te będą co miesiąc zawsze w 3 niedzielę miesiąca – obecność obowiązkowa
 3. W sobotę 24 września będziemy dziękowali Panu Bogu za 100-lecie powstania Ochotniczej Straży Pożarnej w Konstantynowie. Uroczystości rozpoczną się o godz. 9.30 poświęcenie pamiątkowej tablicy i samochodu gaśniczego przy Straży Pożarnej a następnie przejście do kościoła parafialnego.A o godz. 10.00 uroczysta Msza święta. Zapraszamy wszystkich druhów ich rodziny i wszystkich parafian. 
 4. Za tydzień 25 września, w ostatnią niedzielę miesiąca, w naszej parafii będziemy przeżywali niedzielę seminaryjną i gościli w naszej wspólnocie kleryka – tego dnia ofiary na tacę przeznaczone są na Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Siedleckiej.
 5.  Po Mszy świętej o godz. 12.00 Poświęcenie różańców dla dzieci przygotowujących się do 1 Komunii świętej.
 6. Spotkanie Rady Parafialnej w niedzielę 2 października po Mszy świętej wieczornej –  o godz 18.00 w salce parafialnej
 7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła rodzinom z Konstantynowa z ul. Platera blok nr. 5 – A sprzątali: Anna i Weronika Wysocka. W najbliższy piątek o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z Konstantynowa z ul. Janowskiej blok nr. 22. Zapraszamy na godz. 17.30
 8. Kalendarze rolnika – 35 zł
 9. W najnowszym numerze ECHA KATOLICKIEGO przeczytamy:
  • Komu w Polsce zależy na podsycaniu złych emocji? I czy uzasadniona jest obawa, że zostaną one znowu wymierzone w Kościół?
  • Obiecał, że po swojej śmierci zrobi jeszcze więcej niż za życia. Dlaczego warto stać się duchowym dzieckiem o. Pio?
  • Od beatyfikacji kard. Wyszyńskiego minął rok. O co najczęściej proszą wierni za jego przyczyną?
  • Michał Archanioł nie tylko broni nas przed zasadzkami złego ducha. W jakich sytuacjach warto wzywać jego wstawiennictwa?
  • Czy ewangelizacja przez internet to przyszłość Kościoła? I jakie plany zaistnienia w wirtualnym świecie ma Diecezja Siedlecka?

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie klepsydra.png

W tym tygodniu odeszli do wieczności:

+ Zofia Bobrycka

Dobry Jezu, a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie…


98700

Bóg Zapłać wszystkim ofiarodawcom

(Oglądana: 318, w tym oglądana dzisiaj: 1)