ZAPOWIEDZI

***


 1. Intencje
 2. Dzisiaj I NIEDZIELA MIESIĄCA. Po Mszy świętej o godz. 12.00. Wystawienie Najświętszego sakramentu i modlitwa wypominkowa za zmarłych polecanych w wypominkach z ZAKALINEK, ZAKALINEK KOLONII.  W poniedziałek po Mszy wieczorowej – KONSTANTYNOWA cz. I, a we wtorek, w którym kończymy oktawę uroczystości Wszystkich Świętych – KONSTANTYNOWA cz. II i wszystkie kartki nie podpisane lub bez adresu
 3. W piątek 11 listopada będziemy obchodzić 104. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Wywieśmy tego dnia w naszych domach flagi biało-czerwone. Na godz. 9.30 zapraszamy wszystkich na uroczystą Mszę świętą w intencji Ojczyzny. Tego dnia nie ma postu  
 4. Za tydzień w niedzielę 13 listopada będziemy przeżywać Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym i Światowy Dzień Ubogich – po każdej Mszy świętej będzie można złożyć na ten cel ofiary do puszek   
 5. Za dwa tygodnie w niedzielę 20 listopada na sumie o godz. 12.00 Odpust ku czci św. Elżbiety Węgierskiej, po Mszy świętej i procesji eucharystycznej błogosławieństwo dzieci.
 6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła rodzinom z Konstantynowa z ul. Janowskiej blok nr. 34 – A sprzątali: Eugenia Wasilewska, Magdalena Mielczarek, Urszula Jaszczuk. W najbliższy piątek o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z Konstantynowa z ul. Janowskiej blok nr. 36. Zapraszamy na godz. 18.00
 7. Kalendarze rolnika – 35 zł i kalendarze misyjne – 10 zł
 8. W najnowszym numerze ECHA KATOLICKIEGO przeczytamy:
  • Jak zyskiwać odpusty za zmarłych? Na czym polega podjęcie „aktu heroicznej miłości” w intencji dusz w czyśćcu cierpiących?
  • Czy w niebie zobaczymy swoich bliskich zmarłych? Jak będą wyglądali? I czy istnieje skuteczna recepta na osiągnięcie nieba?
  • Jakie wizje dotyczące przyszłości Polski i Kościoła miała sługa Boża Wanda Malczewska? Które z proroctw się sprawdziły?
  • Nie może być dobrym patriotą ktoś, kto nie zna historii swojego kraju i tradycji. Więcej w rozmowie z prof. Wojciechem Polakiem.
  • Przypominamy sylwetki duchownych z naszej diecezji, którzy w minionym roku odeszli do Pana.

MODLITWA WYPOMINKOWA I RÓŻANIEC

 • dnie powszednie po Mszy świętej o godz. 17.00
 • w niedzielę po Mszy świętej o godz. 12.00

Porządek modlitw wypominkowych (2022)

Środa 02.11
po Mszy świętej o 17.00
BONIN, BONIN OGRÓDKI, HOROSZKI MAŁE, WALIMEK
czwartek 03.11
po Mszy świętej o 17.00
KAZIMIERZÓW, KOLONIA KOMARNO, RACZKI, ZALESIE
piątek 04.11
po Mszy świętej o 17.00
WIECHOWICZE, WITOLDÓW, WANDOPOL
sobota 05.11
po Mszy świętej o 17.00
ZAKANALE
niedziela 06.11
po Mszy świętej o 12.00
ZAKALINKI, ZAKALINKI KOLONIA
poniedziałek 07.11
po Mszy świętej o 17.00
KONSTANTYNÓW – cz. I (3 Maja, Janowska, Klonowa, Kopernika, Kościuszki, Leśna, Mickiewicza, Miła, Nowa, Ogrodowa, Parkowa, Piłsudskiego, Plac Wolności)
wtorek 08.11
po Mszy świętej o 17.00
KONSTANTYNÓW – cz. II (Platera, Północna, Rolnicza, Siedlecka, Słoneczna, Spokojna, Sportowa, Targowa, Wesoła, Wyszyńskiego, Zielona, Złotej Rosy)

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie klepsydra.png

W tym tygodniu odeszli do wieczności:

+++

Dobry Jezu, a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie…


(Oglądana: 399, w tym oglądana dzisiaj: 1)