W czwartek 8 czerwca w kalendarzu liturgicznym jest Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. W naszej parafii tego dnia Msze święte będą sprawowane o godz. 8.00, 9.30 i uroczysta suma z procesją Eucharystyczną ulicami naszego miasta o godz.11.00

W tym roku z racji na remont ul. 3 maja zmieniamy delikatnie trasę procesji na Boże Ciało. Wyruszymy od kościoła tradycyjnie w ulicę Wyszyńskiego, Piłsudskiego, Ogrodową i ul. Janowską wrócimy do kościoła.

Prosimy aby w przygotowanie ołtarzy włączyły się rodziny z poszczególnych ulic:

  1. Pierwszy ołtarz przy Aptece – rodziny z ul. Nowej, ul. Parkowej i ul. Słonecznej
  2. Drugi ołtarz przy DPS – tradycyjnie DPS
  3. Trzeci ołtarz z racji na remont ul. 3 maja prosimy aby przygotować przy Remizie Strażackiej – prosimy o przygotowanie rodziny z ul. 3 maja, ul. Ogrodowej, ul. Kopernika, ul. Klonowej, Strażaków i GOK
  4. Czwarty ołtarz przy domu parafialnym – rodziny z ul. Kościuszki, Placu Wolności, ul. Siedleckiej

Bardzo prosimy OSP Konstantynów o pomoc w zabezpieczeniu procesji. Prosimy o zaangażowanie i czynny udział w procesji Bożego Ciała, ministrantów, bielanki, chór parafialny, dzieci I komunijne i rocznicowe oraz inne wspólnoty parafialne

Boże Ciało 2023 - trasa
(Oglądana: 537, w tym oglądana dzisiaj: 1)