11 czerwca ks. proboszcz Sławomir Groszek świętował wraz ze swoimi kolegami kursowymi, 35. rocznicę przyjęcia święceń kapłańskich.

Mszy świętej jubileuszowej przewodniczył ks. biskup Grzegorz Suchodolski, a homilię podczas koncelebrowanej Mszy św. wygłosił o. Dariusz Galant OMI, który przywiózł obraz Matki Bożej Kodeńskiej, peregrynujący w naszej diecezji z racji przygotowania do 300 lecia koronacji. Obraz ten został uroczyście wniesiony przez jubilatów.

Życzenie jubilatom złożyli Romuald Murawski – Wójt Gminy Konstantynów, wraz z sekretarz gminy i przewodniczącym Rady Gminy, p. Monika Jankiewicz – dyrektor Zespołu Szkolno-przedszkolnego w Konstantynowie, Koło przyjaciół Katolickiego Radia Podlasie, Bractwo Kurkowe i przedstawiciele dzieci i młodzieży.

Żyjący księża, którzy przyjęli święcenia kapłańskie 11 czerwca 1988

• Bp Suchodolski Grzegorz
  • Ks. Golbiak Jacek
  • Ks. Groszek Sławomir