2. Dzisiaj po Mszy świętej o godzinie 12.00 spotkanie z rodzicami dzieci z kl. III. Obecność obowiązkowa.
  3. Spotkanie z kandydatami do sakramentu bierzmowania i ich rodzicami w niedzielę 24 września po Mszy świętej o godz. 10.00 Obecność obowiązkowa.
  4. Za tydzień także, ostatnia niedziela miesiąca, tradycyjnie taca gospodarcza, a po Mszy świętej o godz. 12.00 Poświęcenie różańców dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.
  5. Ks. bp Kazimierz Gurda, zaprasza na pielgrzymkę mężczyzn do Pratulina 1 października na godzinę 10.00
  6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła rodzinom  z ul. Platera blok nr. 1, a sprzątali: Halina Kowaluk, Agnieszka Żuk i Piotr Bebel. W najbliższy piątek o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z  ul. Platera blok nr. 5. Zapraszamy na godz. 16.30
  7. W najnowszym numerze ECHA KATOLICKIEGO:
    • Co powinno wzbudzić zaniepokojenie osób należących do danej wspólnoty? – odpowiedzi w tekście „Kiedy wspólnota staje się sektą”.
    • Jak wychowywać dziecko do wiary w Boga i uczyć je miłości do innych? – zapowiedź warsztatów duszpasterstwa rodzin.
    • Na czym polega modlitwa wincentyńska i dlaczego jest lekcją miłości bliźniego.
    • Jakie zagrożenia niesie sepsa i które objawy powinny nas zaniepokoić – w dziale zdrowie.
    • W tym numerze „Echa” bezpłatny dodatek „Ku Kościołowi synodalnemu”.