ADRIAN PAWEŁ KOROLCZUK, kawaler, zam. w Komarnie, par. p.w. św. Stanisława BM
i KLAUDIA KRYSTYNA SKRZYPKOWSKA, panna, zam. w Komarnie par. p.w. św. Stanisława BM

– ZAPOWIEDŹ II i ostatnia

2. Zapowiedzi
  3. Dzisiaj na Mszy świętej o godz. 12.00 poświęcenie przyborów szkolnych i tornistrów – zapraszamy bardzo gorąco wszystkie dzieci.
  4. W środę 13 września po Mszy świętej wieczorowej różaniec fatimski – bardzo gorąco zapraszamy
  5. W czwartek 14 września święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Msze święte w naszym kościele o 7.00 i 17.00
  6. Za tydzień w niedzielę 17 września po Mszy świętej o godzinie 12.00 spotkanie z rodzicami dzieci z kl. III. Obecność obowiązkowa.
  7. Bardzo prosimy rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii świętej o zakup różańców dla swoich dzieci. Poświęcenie różańców będzie w ostatnią niedzielę września (24.09) na Mszy świętej o godz. 12.00
  8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła rodzinom z Konstantynowa z ul. Miłej i Leśnej, a sprzątali: Bernardeta Jańczuk, Iwona Wasilewska, Natalia Olichwiruk i Aneta Olichwiruk. W najbliższą sobotę o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z ul. Platera blok nr. 1. Zapraszamy na godz. 9.00
  9. W najnowszym numerze ECHA KATOLICKIEGO:
    • W czasach II wojny światowej wielu Polaków ratowało Żydów, ale to Ulmowie zostali beatyfikowani. Dlaczego? – odpowiedź w dziale „opinie”.
    • „Dzienniczek” s. Faustyny to dziś najpopularniejsza polska książka na świecie. W czym tkwi jego fenomen?
    • Dlaczego media społecznościowe stają się coraz ważniejsze w życiu parafii?
    • W przeciwieństwie do niektórych katolików współpracujących z reżimem komunistycznym kard. Stefan Wyszyński nigdy nie pomylił słów kompromis z kompromitacją – o walce komunistów z Kościołem.
    • Jak reagować, gdy zauważymy, że nasze dziecko sięga po używki? – radzi edukator profilaktyki uzależnień.
    • W numerze także relacja z I Diecezjalnej Pielgrzymki Rad Parafialnych i pielgrzymki kapłanów do Kodnia.