2. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, po  Mszy świętej o godz. 12.00 – Gorzkie żale
  3. Jutro 4 marca imieniny biskupa siedleckiego Kazimierza Gurdy – pamiętajmy w naszych modlitwach o naszym księdzu biskupie
  4. W piątek 8 marca – Dzień Kobiet – Wszystkim paniom życzymy wielu łask Bożych, opieki MB i łaski zdrowia.
  5. W piątek  o godz. 16.30 nabożeństwo Drogi Krzyżowej Prosimy aby rozważania przygotowali uczniowie kl. VI
  6. Od dzisiaj w zakrystii można będzie zakupić paschaliki, które przyniesiemy na liturgię Wigilii Paschalnej i zapalimy od Paschału, tym samym biorąc czynny udział w liturgii światła, a także w odnowieniu przyrzeczenia chrzcielnego. Koszt paschalika 10zł, Baranki  Wielkanocnego z białej czekolady po 10zł i świece wielkanocne po 20 zł
  7. Za tydzień, w niedzielę 10 marca w naszej parafii rozpoczynamy REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE, którym przewodniczyć będzie ks, Jacek Lusztyk. Prośba o modlitwę.
  8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. A sprzątali, p. Krystyna Kociubińska, Teresa i Marek Niewęgłowscy, Anna Niczyporuk, Sylwia Stańczuk-Zarzycka, Katarzyna Hołubiuk, Ewa Niczyporuk. Bóg zapłać. W najbliższy piątek o posprzątanie kościoła, prosimy rodziny z Zakalinek kolonii przy drodze do Sarnak. Zapraszamy na godz. 17.30
  9. Dziękuję za ofiary na kwiaty do Grobu Pana Jezusa, Zalesie 200zł, ul. Nowa 280zł,ul. Parkowa 260zł. KRK z Konstantynowa zel. p. Marianna Zadrożniak 300zł. Bóg zapłać.
  10. Druki na wywóz śmieci z cmentarza parafialne są wyłożone pod chórem. Prośba o segregację śmieci.
  11. W najnowszym numerze ECHA KATOLICKIEGO:
    • Co to znaczy stawiać Boga na pierwszym miejscu – w kolejnym odcinku wielkopostnego cyklu.
    • Na czym polega rozważanie Męki Pańskiej i co zyskujemy, odprawiając Drogę krzyżową?
    • Żołnierz, patriota i człowiek wiary – czego nie wiemy o rotmistrzu Pileckim?
    • Co młodym daje formacja w Katolickim Stowarzyszeniu Młodzieży – w rozmowie z asystentem KSM ks. Grzegorzem Lisieckim.
    • Szpital, hospicjum są „pierwszą linią frontu”. Dlaczego posługa kapelanów jest tak ważna?
    • Nie tylko z depresją mierzą się dziś młodzi ludzie. Jak im pomagać?
    • Relacja z Kongresu Różańcowego Diecezji Siedleckiej w Radzyniu Podlaskim.

+ Janusz Sacharczuk