1. Intencje
 2. Od poniedziałku Msze św. w dni powszednie o godz. 18.00
 3. W środę rozpoczynamy miesiąc maj, który jest w Kościele miesiącem szczególnie poświęconym czci Matki Bożej – prośmy przez Jej wstawiennictwo o pokój na świecie i zakończenie wojny na Ukrainie i Ziemi Świętej. Nabożeństwa majowe w naszym kościele w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 – Zapraszamy do kościoła. Od tego dnia rozpoczyna się też bezpośrednie przygotowanie do I Komunii Świętej. Obecność obowiązkowa.
 4. W czwartek 2 maja przypada Święto Flagi – przypominamy i zachęcamy do wywieszenia flag biało-czerwonych w naszych domach.
 5. W piątek 3 maja Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski, Msze św. o godz. 8.00,   9.30 – Msza święta w intencji ojczyzny, 12.00 z nabożeństwem majowym. Z racji uroczystości nie ma postu.
 6. W czwartek 4 maja wspomnienie św. Floriana – w swoich modlitwach pamiętajmy o strażakach
 7. W tym tygodniu wypada I Czwartek Miesiąca, I Piątek Miesiąca i I Sobota Miesiąca – nabożeństwo po Mszy św. o godz. 18.00
 8. Za tydzień pierwsza Niedziela Miesiąca, po Mszy świętej o godz. 12.00 nabożeństwo majowe, adoracja Najświętszego sakramentu i procesja wokół kościoła – zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatków.
 9. Pielgrzymka autokarowa do Częstochowy w dniach 24 i 25 maja  (piątek i sobota). Koszt 250zł. Autokar, nocleg w Domu Pielgrzyma, ubezpieczenie. Zapisy u p. Katechetki lub w zakrystii. Zaliczka 100zł.
 10. Druki przelewów na wywóz śmieci z cmentarza parafialnego są wyłożone na stoliku przy gazetach. 
 11. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i dekoracji świątecznych rodzinom  a sprzątali: Marta i Nikola Stefaniuk, Agnieszka Typa, Agata i Martyna Naumiuk, Monika Kępińska i Monika Jankiewicz  Bóg zapłać. W najbliższy czwartek o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z ul. Północnej i Złotej Rosy. Zapraszamy na godz. 18.45
 12. Zachęcamy do czytania ECHA KATOLICKIEGO


Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie klepsydra.png

W tym tygodniu odeszli do wieczności:

+ ++

Dobry Jezu, a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie…

(Oglądana: 590, w tym oglądana dzisiaj: 1)