PATRYK WOZIŃSKI, kawaler zam. w Słominie, parafii  św. Faustyny
i MAŁGORZATA PAJOR, panna zam. Komarno Kolonia,  parafii Konstantynów
– ZAPOWIEDŹ I

2. Zapowiedź.
  3. Dzisiaj pierwsza Niedziela Miesiąca, po Mszy świętej o godz. 12.00 nabożeństwo majowe, adoracja Najświętszego sakramentu i procesja wokół kościoła – zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatków.
  4. Od jutra rozpoczynamy w naszej parafii poświęcenie pól. Proszę o pojazdy 15 minut przed rozpoczęciem procesji błagalnej o pomyślne urodzaje i zbiory.
  5. W środę 8 maja UROCZYSTOŚĆ Św. Stanisława, biskupa i męczennika – głównego patrona Polski – tego dnia w swoich modlitwach pamiętajmy o p. Organiście w dniu jego imienin
  6. Egzamin dla dzieci Pierwszokomunijnych odbędzie się w dwóch turach w salce katechetycznej: kl. 3A – w czwartek 9 maj  o godz. 19.00 i kl. 3B i dzieci spoza naszej szkoły – w piątek 10 maj  o godz. 19.00.
  7. W piątek 10 maja rozpoczynamy nowennę do Ducha Świętego przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego popularnie zwaną “Zielonymi świątkami”.
  8. W sobotę spowiedź przed rocznicą I Komunii św. – kl. IV A od godz. 9.00 i kl. IV B od godz. 9.30. Zapraszam rodziców, chrzestnych i rodzeństwo.
  9. W niedzielę 12 maja UROCZYSTOŚĆ Wniebowstąpienie Pańskie
  10. Za tydzień w niedzielę 12 maja zbiórka do puszek na potrzeby Hospicjum Małego Księcia w Lublinie po każdej Mszy św. pod hasłem “Twój Dar Serca”.
  11. Pielgrzymka autokarowa do Częstochowy w dniach 24 i 25 maja  (piątek i sobota). Koszt 250zł. Autokar, nocleg w Domu Pielgrzyma, ubezpieczenie. Zapisy u p. Katechetki lub w zakrystii. Zaliczka 100zł.
  12. Dziękujemy za posprzątanie kościoła  rodzinom  a sprzątali: Krzysztof, Grażyna, Bartłomiej i Aniela Juszkiewicz, Grażyna i  Zosia Panasiuk, Grażyna Fedczuk i Bartosz Ignatiuk.  Bóg zapłać. W najbliższą sobotę o posprzątanie kościoła i koszenie trawy przy kościele, prosimy rodziców dzieci z kl. IV A i B. Zapraszamy na godz. 10.30
  13. Zachęcamy do czytania ECHA KATOLICKIEGO

Poświęcenie pól 2024