1. Intencje
  2. Dzisiaj UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO. Można uzyskać odpust zupełny, za śpiew hymnu: O Stworzycielu, Duchu, przyjdź… – Msze święte o godz. 8.00, 10.00, 11.00 w DPS, o godz.  12.00 Pierwsza Komunia święta – a po niej nabożeństwo majowe. Od jutra Biały Tydzień. Dzieci przychodzą do kościoła na Mszę św. o godz. 18.00.
  3. W poniedziałek 20 maja święto – Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła. Msze św. o godz. 9.30, 12.00 i 18.00. Zapraszam
  4. W przyszłą niedzielę przypada UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY, która kończy okres Spowiedzi Wielkanocnej.
  5. Pielgrzymka autokarowa do Częstochowy w dniach 24 i 25 maja  (piątek i sobota). Wyjazd w piątek po Mszy św. o godz. 7.00 czyli ok godz. 7.30 z parkingu przy kościele. Są jeszcze wolne miejsca w autokarze. Zapraszam.
  6. Druki przelewów na wywóz śmieci z cmentarza parafialnego są wyłożone na stoliku przy gazetach. 
  7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła  a sprzątali: Stefaniuk Aleksandra i Lilianna, Kubiś Renata i Jaś, Stefaniuk Marzena, Jówko Ewelina i Krzysztof, Stępnik Radosław, Kępińscy Monika i Krystian, Grzybowska Małgorzata i Julia, Szyc Joanna i Karolina, Brojek Magdalena, Demianiuk Anna i Olga, Bodzon Karolina i Franek, Firsiuk Justyna i Weronika, Kowaluk Ilona i Błażej, Szpura Magdalena, Bobińska Emilka i Natalia, Stefaniuk Lińska Katarzyna, Woźniak Katarzyna, Kościuk Barbara i Rafał. Bóg zapłać. W najbliższy piątek o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z ul. Konstantynów Kolonia Zapraszamy na godz. 18.45
  8. Zachęcamy do czytania ECHA KATOLICKIEGO

Poświęcenie pól 2024

Proszę o pojazdy 15 minut przed rozpoczęciem procesji błagalnej o pomyślne urodzaje i zbiory 

DataMiejscowość/ulica
Poniedziałek, 20 maja – godz. 16.00Bonin Ogródki i Bonin Wieś
Wtorek, 21 maja – godz. 16.00Kolonia Konstantynów, Konstantynów, ul.: Leśna, Janowska, Słoneczna, Północna, Parkowa
Środa, 22 maja – godz. 16.00Raczki- Msza św. 30 maja godz. 8
Czwartek, 23 maja – godz. 16.00Konstantynów ul.: Kościuszki (od Sarnak), Targowa, Mickiewicza, Piłsudskiego, Wyszyńskiego 
Piątek, 24 maja – godz. 7 Msza św.Kolonia Komarno – Msza święta


Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie klepsydra.png
W tym tygodniu odeszli do wieczności:
+ Anna Milczarek 
Dobry Jezu, a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie…

(Oglądana: 444, w tym oglądana dzisiaj: 1)