1. Intencje
 2. Dzisiaj DZIEŃ MATKI. To dzięki matkom żyjemy, to one troszczyły się, i stale troszczą, o nas, z ojcami kształtują naszą osobowość. Polecamy nasze Mamy przez ręce Maryi Panu Jezusowi, by w zdrowiu, radości i pokoju serc wypełniały niezwykłą misję miłości wobec każdego człowieka.
 3. Egzamin przed bierzmowaniem w środę 29 maja o godz.19.00 w sali katechetycznej. Obecność obowiązkowa.
 4. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. o godz. 8.00 i 10.00 Po Mszy św. o godz. 10.00 procesja do czterech ołtarzy. 
 5. Biskup siedlecki udzielam wszystkim wiernym Diecezji Siedleckiej oraz przebywającym na jej terenie dyspensy od obowiązku zachowania wspomnianej wstrzemięźliwości w dniu 31 maja br., czyli w piątek po Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa.
 6. W sobotę 1 czerwca – Dzień Dziecka. Zapraszamy na Mszę świętą ze specjalnym błogosławieństwem dzieci o godz. 18.00.
 7. Również w sobotę rozpoczynamy NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE DO NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA W dni powszednie po Mszy świętej o godz. 18.00, a w niedzielę po sumie o godz.12.00. Wszystkich gorąco zapraszamy
 8. W tym tygodniu przypada I Sobota Miesiąca – nabożeństwo po Mszy św. o godz. 18.00, a także I NIEDZIELA MIESIĄCA – Wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja Eucharystyczna po Sumie (12.00) zapraszamy dzieci komunijne i rocznicowe do włączenia się w procesję (dziewczynki do sypania kwiatków)
 9. Za tydzień w niedzielę po Mszy św. zbiórka do puszek na budowę kościołów w diecezji siedleckiej.
 10. Druki przelewów na wywóz śmieci z cmentarza parafialnego są wyłożone na stoliku przy gazetach. 
 11. Dziękujemy za posprzątanie kościoła rodzinom z Kolonii Konstantynów  a sprzątali:   Bóg zapłać. W najbliższy piątek o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z ul. Janowskiej od strony Janowa Podlaskiego do kościoła.  Zapraszamy na godz. 18.45
 12. Zachęcamy do czytania ECHA KATOLICKIEGO

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa  – Boże Ciało 2024

W czwartek 30 maja w kalendarzu liturgicznym jest Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. W naszej parafii tego dnia Msze święte będą sprawowane o godz. 8.00, 10.00. Po Mszy św. godz. 10.00  czyli ok. 11.00 wyruszy procesja Eucharystyczna ulicami naszego miasta.

W tym roku wyruszymy od kościoła tradycyjnie w ulicę Wyszyńskiego, Piłsudskiego,  3 Maja i ul. Janowską wrócimy do kościoła.

Prosimy aby w przygotowanie ołtarzy włączyły się rodziny z poszczególnych ulic:

 1. Pierwszy ołtarz przy Aptece – rodziny z ul. Nowej, ul. Parkowej i ul. Słonecznej i Północnej
 2. Drugi ołtarz przy DPS – tradycyjnie DPS
 3. Trzeci ołtarz  przy ul. 3 Maja prosimy aby – prosimy o przygotowanie rodziny z ul. 3 Maja, ul. Ogrodowej, ul. Kopernika, ul. Klonowej, Strażaków i GOK
 4. Czwarty ołtarz przy domu parafialnym – rodziny z ul. Kościuszki, Placu Wolności, ul. Janowskiej

Bardzo prosimy OSP Konstantynów o pomoc w zabezpieczeniu procesji. Prosimy o zaangażowanie i czynny udział w procesji Bożego Ciała, ministrantów, bielanki, chór parafialny, dzieci I komunijne i rocznicowe oraz inne wspólnoty parafialne 

(Oglądana: 711, w tym oglądana dzisiaj: 1)