Patryk Marcin Bazylczuk, kawaler, zam. w Łukowcach,
parafii p.w. Podwyższenia św. Krzyża w Łukowcach
i Magdalena Kapłan, panna, zam. w Konstantynowie par. tutejszej.
– ZAPOWIEDŹ I

2. Zapowiedź.
  3. Dzisiaj zbiórka do puszek na budowę kościołów w diecezji siedleckiej.
  4. Od jutra rozpoczyna się bezpośrednie przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Kandydaci przychodzą do kościoła wraz z rodzicami na godz. 18.00. Obecność obowiązkowa.
  5. We wtorek 4 czerwca o godz. 11.00 w naszym kościele odbędzie się uroczysty pogrzeb o charakterze państwowym śp. Józefa Bosia ur. w 1924 r w Boninie.
  6. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała.
  7. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa i I piątek miesiąca. W tym dniu nie ma postu.
  8. Za tydzień w niedzielę puszka na KUL.
  9. Druki przelewów na wywóz śmieci z cmentarza parafialnego są wyłożone na stoliku przy gazetach.
  10. Dziękujemy za posprzątanie kościoła a sprzątali: Bóg zapłać. W najbliższy piątek o posprzątanie kościoła prosimy rodziny z ul. Janowskiej blok nr 24 Zapraszamy na godz. 18.45
  11. Zachęcamy do czytania ECHA KATOLICKIEGO

+ Jolanta Miłkowska