1. Intencje.
 2. Zapowiedź.
 3. Dzisiaj Pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy świętej o godzinie 9.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja Eucharystyczna wokół kościoła, a na sumie o godz. 12.00 poświęcenie przyborów szkolnych i tornistrów – zapraszamy bardzo gorąco wszystkie dzieci
 4. We wtorek 8 września święto Narodzenie Najświętszej Maryi Panny. Tradycyjnie tego dnia przynosimy ziarno siewne i nasiona aby je pobłogosławić. Msze święte w naszej parafii o godz. 9.30 i 17.00.
 5. W niedzielę 13 września zbiórka do puszek na Grób Pański – ofiary te tradycyjnie są zbierane w czasie adoracji krzyża w Wielki Piątek, a z racji pandemii papież Franciszek zdecydował o przeniesieniu na wrzesień.
 6. W niedzielę za tydzień, po Mszy świętej o godzinie 12.00 spotkanie Koła Przyjaciół Katolickiego Radia Podlasie w salce – wszystkich sympatyków gorąco zapraszamy
 7. Uczniów klasy 7 i 8 Szkoły podstawowej wraz z rodzicami zapraszamy w najbliższą niedzielę 13 września na Mszę świętą wieczorową o godz. 17.00. Po Mszy będzie spotkanie dotyczące 2 letniego przygotowania do bierzmowania.
 8. W sobotę, 19 września odbędzie się XXIX Siedleckie Forum Nauczycieli, Rodziców i Wychowawców w formie webinarium (zdalne) aby otrzymać link należy w dniach od 7 do 15 września wysłać zgłoszenie na maila forum2020@kspsiedlce.pl – szczegółowy program w gablocie i na stronie parafialnej.
 9. Bardzo dziękujemy za posprzątanie i udekorowanie naszej świątyni paniom z Horoszek Małych.
 10. Mamy już kalendarz na przyszły rok, w pierwszej kolejności zapraszamy tych którzy chcą ofiarować mszę świętą gregoriańską
 11. Gazety Echo katolickie. Ofiara do puszki 2.50zł.

Zapowiedzi

 • Damian Adam Osiej, kawaler zm. par. Huszlew i Klaudia Wereszko panna zm. par tutejszej – zapowiedź II i ostatnia

(Oglądana: 130, w tym oglądana dzisiaj: 1)