1. Intencje.
  2. Dzisiaj po wszystkich Mszach świętych zbiórka do puszek na Grób Pański – ofiary te tradycyjnie są zbierane w czasie adoracji krzyża w Wielki Piątek, a z racji pandemii papież Franciszek zdecydował o przeniesieniu na wrzesień.
  3. Dzisiaj po Mszy świętej o godz. 12.00 spotkanie w salce Koła Przyjaciół Katolickiego Radia Podlasie – wszystkich sympatyków naszego radia serdecznie zapraszamy
  4. Uczniów klasy 7 i 8 Szkoły podstawowej wraz z rodzicami zapraszamy dzisiaj na Mszę świętą wieczorową o godz. 17.00. Po Mszy będzie spotkanie dotyczące 2 letniego przygotowania do bierzmowania.
  5. W przyszłą niedzielę (20 września) po Mszy świętej o godz. 12.00 zapraszamy rodziców dzieci klas 3 na spotkanie przed 1 Komunią Święta
  6. W piątek 18 września święto Stanisława Kostki – patrona dzieci i młodzieży – bardzo gorąco zapraszamy na Mszę świętą wieczorową o godz. 17.00 wszystkie dzieci i młodzież, a szczególnie kandydatów do bierzmowania, dzieci pierwszokomunijne i przygotowujące się do pierwszej komunii, ministrantów, scholę parafialną i KSM
  7. W sobotę, 19 września odbędzie się XXIX Siedleckie Forum Nauczycieli, Rodziców i Wychowawców w formie webinarium (zdalne) aby otrzymać link należy w dniach od 7 do 15 września wysłać zgłoszenie na maila forum2020@kspsiedlce.pl – szczegółowy program w gablocie i na stronie parafialnej.
  8. W zakrystii do nabycia kalendarze misyjne w cenie 7 zł
  9. Gazety Echo katolickie. Ofiara do puszki 2.50zł.

+ Genowefa Hołub
+ Mariusz Kudelski