1. Intencje
 2. Zapowiedź.
 3. Dzisiaj przeżywamy XX Dzień Papieski –  podczas kwesty przy kościołach i w miejscach publicznych – możemy wesprzeć materialnie do puszek ten wyjątkowy, budowany konsekwentnie od 20 lat przez nas wszystkich „żywy pomnik” wdzięczności dla św. Jana Pawła II. Bóg zapłać za wszystkie ofiary
 4. Dzisiaj po sumie i modlitwie różańcowej w kościele parafialnym w Konstantynowie Gminny Ośrodek Kultury zaprasza na koncert „TOTUS TUUS (Cały Twój)” z okazji XX Dnia Papieskiego 
 5. Bardzo dziękujemy za posprzątanie kościoła pani Elżbiecie Piwoni, Halinie Hołub i Stanisławie Kowaluk z Raczek 
 6. Bardzo dziękujemy za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę, Zebraliśmy 2950,50 zł Ofiary te jak było zapowiadane zostały przekazane do Wyższego Seminarium Duchownego.
 7. Zapraszamy na modlitwę różańcowa: w dni powszednie po Mszy świętej o 17.00 a w niedzielę po 12.00. W szczególny sposób chcemy w tym tygodniu zaprosić:do porowadzenia modlitwy różańcowej: dzisiaj – kl. IV A B, w poniedziałek – mieszkańców Bonina, Bonina Ogródki, Horoszek Małych, we wtorek – chór i schola parafialna, w środa – kl. VIII A, w czwartek – mieszkańców Kazimierzowa i Komarno Kolonii, w piątek – KSM, w sobota – Koło Przyjaciół KRP i w niedziela – kl. III A B
 8. Przypominamy kandydatom do bierzmowania (grupa starsza) o uzupełnieniu wszystkich danych a w szczególności do dostarczenia metryk chrztu i uzupełnienia imienia i nazwiska świadka, wszystkim tym którzy tego jeszcze nie zrobili. Czas do końca tygodnia. Bez tego nie można przyjąć sakramentu bierzmowania. 
 9. Rozpoczynamy egzaminy dla grupy starszej przed bierzmowaniem, będą one przeprowadzane w poniedziałek, wtorek, środę i piątek po Mszy świętej wieczorowej i modlitwie różańcowej w salce parafialnej – harmonogram egzaminu i lista kandydatów i e/w braki do uzupełnienia znajdują się na naszej stronie parafialnej w zakładce bierzmowanie 
 10. We wtorek 13 października zapraszamy na różaniec fatimski ulicami naszego miasta po Mszy świętej o godz. 17.00
 11. W środę 14 października Dzień Edukacji Narodowej zachęcamy do modlitwy za naszych nauczycieli i wychowawców
 12. Spotkanie scholi parafialnej w środę 14 października a zbiórka ministrantów w sobotę 17 października po Mszy świętej o godz.17.00 i różańcu w salce parafialnej
 13. Szczególną pomocą dla naszych zmarłych jest nasza modlitwa. Kartki wypominkowe są wyłożone na bocznych ołtarzach i na ławce przy gazetach. Na kartkach piszemy czytelnie imiona (w mianowniku) i nazwiska naszych bliskich zmarłych, a także adres ofiarodawcy (wypominki w oktawie wszystkich świętych będą czytane miejscowościami). Można też skorzystać z Elektronicznej Kartki Wypominkowej  dostępnej na naszej stronie parafialnej. Przy okazji wypominek listopadowych składane są dobrowolne ofiary, przy wypominkach rocznych składamy ofiary jak za intencję mszalną. Można je przynieść do zakrystii albo zrobić przelew na konto parafialne w tytule wpisując WYPOMINKI i imię i nazwisko ofiarodawcy. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać! 
 14. W zakrystii do nabycia kalendarze misyjne w cenie 7 zł
 15. W zakrystii do nabycia kalendarze rolnicze w cenie 25 zł
 16. Gazety Echo katolickie. w tym numerze:
  • Na temat przyjmowania Komunii św. do ust i na rękę wypowiedzieli się kilka dni temu polscy biskupi. Co piszą? Jak rozumieć problem? – odpowiedź w dziale „opinie”;
  • Nadchodzi nowa sekularyzacja. Jej celem jest całkowite zeświecczenie społeczeństwa – mówi w rozmowie „Echa” biskup diecezji kamieniecko-podolskiej na Ukrainie. Więcej w artykule na str. 19;
  • Na czym polega zawierzenie Maryi? Jak dobrze modlić się na różańcu? Czym jest modlitwa życiem? – piszemy na str. 13;
  • Jak wygląda procedura przysposobienia dziecka i jakie warunki należy spełnić, by zostać rodzicem adopcyjnym – odpowiedź w wywiadzie „Echa”;
  • W numerze także relacja z diecezjalnej pielgrzymki mężczyzn do Pratulina; Zachęcamy do lektury!
 17. Dziękujemy za zasłanianie ust i nosa w naszej świątyni
 18. Biuro Podróży Juventur organizuje wraz z Parafią Św, Michała Archanioła z Białej Podlaskiej wyjazd pielgrzymkowy do Krakowa – Łagiewnik – Kalwarii Zebrzydowskiej i Wadowic w dniu 17-18.10.2020 – Program pielgrzymki

Zapowiedzi

 • Łukasz Piwoni, kawaler zam. w parafii tutejszej i Katarzyna Łukaszuk, panna zam. w parafii Kornica – Zapowiedź II i ostatnia

W tym tygodniu odeszli do wieczności:

+ Teresa Chomiuk

Dobry Jezu, a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie…

(Oglądana: 151, w tym oglądana dzisiaj: 1)