1. Intencje.
 2. Komunikat Biskupa Siedleckiego KAZIMIERZA GURDY w związku z wprowadzeniem w Polsce nowych obostrzeń sanitarnych – w gablocie i na stronie parafialnej
 3. Dzisiaj przeżywamy niedzielę misyjną, ofiary złożone na tacę przeznaczone są na działalność misyjną. Za wszystkie ofiary składamy Bóg zapłać.
 4. Dzisiaj również jest dzień modlitw za Pracowników Służby Zdrowia – polecajmy ich wszystkich opiece Opatrzności Bożej w szczególnie tym trudnym czasie epidemii.
 5. Dziękujemy Gminnemu Ośrodkowi Kultury za koncert „TOTUS TUUS (Cały Twój)” z okazji XX Dnia Papieskiego i dekorację którą pozostawimy jeszcze do następnej niedzieli, oraz wszystkim którzy zostali w kościele na tej uroczystości. 
 6. Dziękujemy pani Teresie Jankiewicz za ofiarę na kwiaty 100 zł
 7. Zapraszamy na modlitwę różańcowa: w dni powszednie po Mszy świętej o 17.00 a w niedzielę po 12.00. W szczególny sposób chcemy w tym tygodniu zaprosić:do porowadzenia modlitwy różańcowej: dzisiaj – kl. III A B, w poniedziałek – mieszkańców Konstantynowa i Raczek, we wtorek – VIII B, w środa – mieszkańców Walimka i Wandopola, w czwartek – kl. V, w piątek – mieszkańców Wiechowic i Witoldowa, w sobota – kl. VII B i w niedziela – kl. IV A B
 8. Zakończyły się egzaminy dla grupy starszej przed bierzmowaniem, dziękujemy za poważne i rzetelne przygotowanie do egzaminu. Zapraszam wszystkich kandydatów i rodziców na spotkanie w najbliższą niedzielę (25 października) po Mszy świętej o godzinie 17.00, na którym przedstawimy harmonogram bezpośredniego przygotowania do bierzmowanie oraz sprawy organizacyjne samej uroczystości. Obecność obowiązkowa Więcej informacji na naszej stronie parafialnej w zakładce bierzmowanie 
 9. Spotkanie scholi parafialnej w środę 21 października a zbiórka ministrantów w sobotę 24 października po Mszy świętej o godz.17.00 i różańcu w kościele
 10. Prosimy o posprzątanie kościoła mieszkańców Walimka Zapraszamy w sobotę na godzinę 9.00
 11. Szczególną pomocą dla naszych zmarłych jest nasza modlitwa. Kartki wypominkowe są wyłożone na bocznych ołtarzach i na ławce przy gazetach. Na kartkach piszemy czytelnie imiona (w mianowniku) i nazwiska naszych bliskich zmarłych, a także adres ofiarodawcy (wypominki w oktawie wszystkich świętych będą czytane miejscowościami). Można też skorzystać z Elektronicznej Kartki Wypominkowej  dostępnej na naszej stronie parafialnej. Przy okazji wypominek listopadowych składane są dobrowolne ofiary, przy wypominkach rocznych składamy ofiary jak za intencję mszalną. Można je przynieść do zakrystii albo zrobić przelew na konto parafialne w tytule wpisując WYPOMINKI i imię i nazwisko ofiarodawcy. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać! 
 12. Biskup Siedlecki zaprasza wszystkich Parafian z Diecezji Siedleckiej do dołączenia do projektu „Pod biało-czerwoną” realizowanego przez Ministerstwo Cyfryzacji pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego. Więcej informacji na naszej stronie parafialnej
 13. Z racji na dynamiczną sytuację epidemiologiczną Pan Organista w tym roku wcześniej rozpocznie roznoszenie opłatków. Poświęcone opłatki będą przekazywane w progu domu gospodarzy z zachowaniem wymogów bezpieczeństwa. Opłatki zapakowane są w zaklejone koperty foliowe. Opłatki w tym tygodniu:
  • Poniedziałek od 9:00 Walimek i Zalesie 
  • Wtorek od 9:00 Kazimierzów 
  • Środa od 9:00 Bonin Ogródki i Wieś oraz Horoszki 
  • Czwartek od 9:00 Zakalinki od państwa Pożarowszczyków do państwa Marczuków, od państwa Pawluczuków do Pani Kordaczuk, od Pana Musińskiego do Pana Toczyńskiego oraz Stasinów 
  • Piątek od 9:00 Zakalinki Wieś
 14. W zakrystii do nabycia kalendarze rolnicze w cenie 25 zł
 15. Gazety Echo katolickie. w tym numerze:
  • Dyskusja wokół przyjmowania Komunii pokazała, że potrzebna jest nam pogłębiona katecheza. Dotyczy ona także sakramentu spowiedzi. Więcej w artykule „Przecedzanie komara”;
  • Co ks. Dolindo mówi o nadejściu antychrysta? – w rozmowie „Echa”;
  • Jak wytłumaczyć dziś ludziom, że bycie w kółku różańcowym to same korzyści? O wyzwaniach stojących przed wspólnotą Żywego Różańca – w rozmowie z zelatorką diecezjalną;
  • Cud eucharystyczny w Sokółce wydarzył się po to, by umacniać naszą wiarę w Eucharystię – przypomina jego naoczny świadek.
  • Błogosławiony w adidasach i dżinsach. Kim był beatyfikowany 15-letni Carlo Acutis?
  • O pracy na misjach w Zambii i Kirigistanie – opowiada korespondentka „Echa”;
  • Co nas czeka w związku z pandemią? – odpowiada wiceminister zdrowia

(Oglądana: 206, w tym oglądana dzisiaj: 1)