1. Intencje.
 2. W piątek i sobotę młodzież z naszej parafii przyjęła z rąk biskupa siedleckiego Kazimierza Gurdy – Sakrament bierzmowania. Bardzo dziękujemy za piękną postawę młodzieży, zaangażowanie rodziców w sprzątanie i dekorację naszego kościoła. Zachęcamy wszystkich bierzmowanych do aktywnego włączenia się w liturgię Eucharystyczną (czytania, psalm, modlitwa wiernych) a tym samym wypełnianie zobowiązań, które przyjęli w sakramencie bierzmowania.  
 3. Dzisiaj ostatnia  niedziela roku liturgicznego i Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. za odmówienie Aktu poświęcenie się Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Jest to również Święto Patronalne Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, – zachęcamy do modlitwy za młodzież z naszego oddziału KSM. 
 4. We wtorek 17 listopada przypadało liturgiczne wspomnienie św Elżbiety Węgierskiej – patronki naszej parafii. Uroczystości odpustowe ku czci św. Elżbiety odbędą się dzisiaj o godz. 12.00. Sumę odpustową będzie głosił ojciec Oblat z Kodnia, który od rana będzie się razem z nami modlił i rozprowadzał kalendarze, będzie można również materialnie wesprzeć swoimi ofiarami, ojców z Kodnia, który w minionym tygodniu ogień strawił część domu rekolekcyjnego. Do tej pomocy zachęca również biskup siedlecki – Komunikat można przeczytać na naszej stronie parafialnej. po Mszy świętej odpustowej będzie błogosławieństwo dzieci. Wszystkich bardzo gorąco zapraszamy. 
 5. 22 listopada przypada liturgiczne wspomnienie św. Cecylii, Dziewicy i Męczennicy. Jest ona Patronką Chórów Kościelnych. Pamiętajmy w naszych modlitwach o naszej scholi i chórze parafialnym z P. Organistą na czele.
 6. Przyszła niedziela – pierwsza Niedziela Adwentu – rozpoczynamy nowy rok liturgiczny Zachęcamy do wygospodarowania sobie czasu na uczestnictwo we Mszy świętej roratniej w środy i soboty o godz. 7.00, a także na Godzinki ku czci Maryi Panny pół godziny przed roratami i pierwsza niedzielna Mszą święta
 7. W tym roku ze względu na sytuację epidemiczną w czasie rekolekcji nie będzie konkretnych dni spowiedzi. Dlatego bardzo prosimy aby w tym szczególnym czasie samemu znaleźć czas na pojednanie się z Panem Bogiem. Kapłani posługują w konfesjonale codziennie przed każdą Mszą świętą.
 8. Jak co roku możemy włączyć się w akcję Caritas: Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom Wystarczy zakupić świece, przy której w gronie rodzinnym będziemy dzielić się białym opłatkiem. Do nabycia są trzy rodzaje świec – małe 7 zł, duże – 13 zł i stożki – 20 zł
 1. W tym tygodniu pan organista rozniesie opłatki w następującym porządku:
  • Wtorek po Mszy świętej wieczorowej bloki 34, 32, 30 bloki nauczycielskie
  • Środa po Mszy świętej wieczorowej bloki 28, 26, 24
  • Czwartek po Mszy świętej wieczorowej bloki 22, 5, 1
  • Piątek od 15.00 mieszkańcy ogródków działkowych
 2. Gazety Echo katolickie, w tym numerze:
  • Jedynie Chrystus może przywrócić nasze podobieństwo do Boga, zniszczone przez grzech. Oczywiście, jeśli Jemu na to pozwolimy.
  • Dlaczego wezwanie o. Dolin do do bezgranicznego zaufania Bogu może być receptą na lęki współczesnego świata?
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu jest modlitwą odpowiednią na każdy czas. Jak nauczyć się być z Jezusem sam na sam?
  • O problemie tzw. bezpiecznej aborcji, syndromie postaborcyjnym i przeciwstawianiu się cywilizacji śmierci w rozmowie z prof. Marią Ryś

W tym tygodniu odeszli do wieczności:

+ Maria Franczuk
+ Tadeusz Stasiak
+ Maria Klimiuk

Dobry Jezu, a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie…

(Oglądana: 233, w tym oglądana dzisiaj: 1)