1. Intencje.
  2. Dzisiaj obchodzimy święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa – z tej racji na wszystkich Mszach świętych małżonkowie odnawiają swoje przyrzeczenia małżeńskie. Dziś również przypada święto św. Jana apostoła i ewangelisty.
  3. Przypominamy że Msza święta wieczorowa o godz. 17.00 będzie transmitowana na naszej stronie parafialnej
  4. W czwartek 31 grudnia 2020 r. – kończymy stary rok 2020. Bardzo gorąco zapraszamy o godz. 17.00 na Mszę świętą dziękczynno-błagalną z okolicznościowym kazaniem i podsumowaniem starego roku.
  5. W  piątek 01 stycznia 2021 r. –  UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI i 54 Światowy Dzień Pokoju. a także I Piątek Miesiąca. Tego dnia można uzyskać odpust zupełny  pod zwykłymi warunkami za pobożne odmówienie lub śpiew hymnu „O Stworzycielu Duchu przyjdź”. Msze święte o godz. 9.30 12.00 i 17.00
  6. W tym tygodniu przypada również I Sobota Miesiąca – Msze święte o 7.00 i 17.00, a także I Niedziela Miesiąca – Wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy świętej o godz. 9.30
  7. Wizyta kolędowa z racji kwarantanny narodowej odbędzie się po 17 stycznia, harmonogram i szczegóły podamy bliżej terminu wizyty duszpasterskiej
  8. W przyszłą niedzielę ofiary zbierane na tacę są przeznaczone na budowę kościołów w naszej diecezji

Życzymy, aby te święta dla wszystkich Parafian i Gości były pełne Bożego błogosławieństwa i wzajemnej miłości. Niech Boża radość i miłość przedłużą się na kolejne dni naszego świętowania i naszej codzienności.

(Oglądana: 356, w tym oglądana dzisiaj: 1)