1. Intencje.
 2. Dzisiaj I Niedziela miesiąca. Msze święte o godz. 8.00, 9.30, 12.00 i 17.00. Tak jak zapowiadaliśmy – ofiary składane dzisiaj na tacę są przeznaczone na budowę kościołów w naszej diecezji.  Wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy świętej o godz. 9.30
 3. W środę 6 stycznia stycznia przypada uroczystość Objawienia Pańskiego popularnie zwana Trzech Króli – Msze święte w naszym kościele o godz. 9.30, 12.00 i 17.00 Tego dnia poświęcimy kredę i kadzidło, które zabierzemy do naszych domów, Kredą piszemy na naszych drzwiach wejściowych C+M+B 2021 – co oznacza: Christus mansionem benedicat („Niech Chrystus błogosławi temu domowi”). Ofiary składane tego dnia na tacę są przeznaczone na misje i misjonarzy 
 4. W czwartek wypada I czwartek miesiąca Msze święte o godz. 7.00 a po niej wystawienie najświętszego sakramentu, które potrwa do godz. 17.00. Zapraszamy do osobistej adoracji Chrystusa Eucharystycznego
 5. W przyszłą niedzielę święto Chrztu Pańskiego. Na wszystkich Mszach świętych będzie odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych. Prosimy o przyniesienie świec.
 6. Transmisje Mszy świętej z naszego kościoła: środa 6 stycznia i niedziela 10 stycznia o godz. 17.00 
 7. Gazety Echo katolickie, w tym numerze:
  • Wojsko ma być blisko społeczeństwa. Jak przebiega proces formowania dywizji w Siedlcach i batalionu w Białej Podlaskiej?
  • W Mędrcach przybywających do Nowonarodzonego Jezusa Kościół od początku widział siebie jako rodzinę ludzką. Co tradycja mówi o Trzech Królach?
  • Czego możemy nauczyć się od św. Józefa? O łaskach wypraszanych za jego wstawiennictwem i obchodach Roku św. Józefa m.in. w naszej diecezji.
  • Jakie było macierzyństwo Maryi? Czy łatwo było Jej zgodzić się we wszystkim z wolą Bożą? O Bożej Rodzicielce opowiada o. Paweł Gomulak OMI.

Życzymy, aby te święta dla wszystkich Parafian i Gości były pełne Bożego błogosławieństwa i wzajemnej miłości. Niech Boża radość i miłość przedłużą się na kolejne dni naszego świętowania i naszej codzienności.

(Oglądana: 381, w tym oglądana dzisiaj: 1)