1. Intencje.
 2. Sprawozdanie finansowe
 3. Dzisiaj obchodzimy święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres Bożego Narodzenia. Na wszystkich Mszach świętych będzie odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych. 
 4. Ks. Jacek Guz, kustosz sanktuarium w Pratulinie zaprasza na nowennę od 14 do 22 stycznia, przed wspomnieniem liturgicznym Błogosławionych męczenników z Pratulina. Początek o godz. 19.15. Każdy dzień nowenny będzie transmitowany na antenie KRP i kanale YT
 5. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 zapraszamy do sprzątania kościoła parafian z Konstantynowa ul. Klonowej i Kopernika 
 6. W przyszłą niedzielę podamy harmonogram wizyty duszpasterskiej w naszej parafii, a na stoliku za ławkami będą wyłożone folderki kolędowe i buteleczki z wodą święconą 
 7. Transmisje Mszy świętej z naszego kościoła: w niedzielę o godz. 17.00 
 8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W najnowszym numerze Echa katolickiego przeczytamy:
  • W ogromnym cierpieniu potrafiła odczytać wolę Bożą i z nią się pogodzić. Jak wyglądały ostatnie miesiące ziemskiej drogi s. Noeli?
  • Pacjenci w szpitalach umierają samotnie, bez pożegnania i pojednania z Bogiem. Przeciwdziałać temu ma program wsparcia „Bądź przy mnie”.
  • Nagłe zaginięcie człowieka wywołuje nie tylko cierpienie jego bliskich. Pociąga też za sobą szereg konsekwencji, w tym prawnych.
  • Najgorsze, co można powiedzieć człowiekowi w depresji, to „weź się w garść”. Jak pandemia i wywołana nią izolacja wpłynęły na naszą psychikę?

W tym tygodniu odeszli do wieczności:

+ Jan Kępiński

Dobry Jezu, a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie… 


Ofiary złożone na Tace:

 • 03.01.2021 – Na budowę kościołów w naszej diecezji: 2544 zł
 • 06.01.2021 – Na Misje: 1930 zł i 16 funtów 

Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom

(Oglądana: 296, w tym oglądana dzisiaj: 1)