1. Intencje.
  2. 11 lutego 2021 r. Kościół katolicki będzie obchodził 29. Światowy Dzień Chorego pod hasłem „Jeden jest wasz Nauczyciel a wy wszyscy braćmi jesteście (Mt 23, 8). Relacja zaufania u podstaw opieki nad chorymi”. – Święto to zostało ustanowione przez papieża Jana Pawła II w dniu 13 maja 1992 roku – w 75 rocznicę objawień fatimskich. Zapraszamy do kościoła parafialnego na godz. 9.30 wszystkich chorych, Jeżeli ktoś by chciał korzystać z sakramentu chorych prosimy, aby na karteczce zapisał swoje imię, nazwisko, adres zamieszkania i wiek.
  3. W tym tygodniu kończymy wizytę duszpasterską, bardzo gorąco zapraszamy na uroczyste  Msze święte z litanią w intencji rodzin, w szczególny sposób wszystkich tych którzy z różnych powodów nie mogli nas przyjąć w swoich domach:
    • Czwartek
      • 15.00 mieszkańców Kazimierzowa
      • 17.00 mieszkańców Bonin Wieś i Ogródki, Horoszki Małe, Kolonia Komarno, Walimek, Wandopol, Wiechowicze
    • Piątek
      • 15.00 mieszkańców Raczek
      • 17.00 mieszkańców Witoldów, Zakalinki, Kolonia Zakalinki, Zakanale, Zalesie, Stasinów, kolonia Konstantynów
    • Sobota
      • 17.00 mieszkańców Konstantynowa
    • Na Mszy świętej można będzie na tacę złożyć ofiarę na kościół – prosimy na kopercie napisać imię i nazwisko oraz adres
  4. Na tacę gospodarczą zebraliśmy  3228 zł – Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom
  5. 2 lutego na zakony kontemplacyjne zebraliśmy 955 złotych – Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W najnowszym numerze Echa katolickiego przeczytamy:
    • Czy człowiekowi, który wierzy i praktykuje, łatwiej przyjąć chorobę? O pomoc w cierpieniu warto proste ściętych. Których?
    • Zarzuca się Kościołowi, że jego troska, o chore dzieci kończy się w momencie ich przyjścia na świat. Prawda jest zupełnie inna
    • Jak długo wytrzymamy obostrzenia w związku pandemią, które trwają już od roku? Do Czego to zmęczenie może doprowadzić
    • Choć po ludzku wydaje się, że jesteśmy bezradni, możemy wiele zrobić: kochać! – mówi mama, której chora córeczka zmarła tuż po narodzeniu.

Plan wizyty kolędowej 08 -13 luty 2021