1. Intencje.
 2. Dzisiaj taca gospodarcza – Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom
 3. W święto Ofiarowania Pańskiego – 2 lutego – wraz z całym Kościołem będziemy przeżywali w Kościele Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Ofiary składane tego dnia na tacę są przeznaczone na rzecz zakonów kontemplacyjnych. Msze święte w naszym kościele o godz. 9.30, 12.00, 17.00 – ostatnia będzie transmitowana na naszej stronie parafialnej
 4. W środę 3 lutego po Mszy świętej będzie można otrzymania tzw. błogosławieństwa św. Błażeja połączone z prośbą o zachowanie od chorób gardła i języka
 5. W czwartek wypada I czwartek miesiąca Msze święte o godz. 7.00 a po niej wystawienie najświętszego sakramentu, które potrwa do godz. 17.00. Zapraszamy do osobistej adoracji Chrystusa Eucharystycznego
 6. W tym tygodniu przypada także – I Piątek Miesiąca i I Sobota Miesiąca – Msze święte o 7.00 i 17.00, a także I Niedziela Miesiąca – Wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy świętej o godz. 9.30
 7. Bardzo dziękujemy za uprzątnięcie dekoracji świątecznej i kościoła: Kepińska Elżbieta, Kępiński Adam, Litwiniuk Agnieszka, Jeżewscy Jolanta, Mariusz, Wojciech i Oliwier, Zabielscy Stanisława i Józef, Bożyk Marcin, Kapłan Anita i Radosław, Czarnecki Franciszek z Witoldowa.
 8. Dziękujemy p. Wojciechowi Kępińskiemu za odśnieżenie placu wokół kościoła i plebanii
 9. Zachęcamy wszystkich mężczyzn do wstąpienia do Bractwa Strażników Kościoła, które zostało zainaugurowane przez Bp. Kazimierza podczas 10 Pielgrzymki  Mężczyzn w Pratulinie.  Bractwo powstaje dla mężczyzn pragnących kształtować swoją wiarę, przywiązanie do kościoła oraz jego obronę a także obronę wartości chrześcijańskich we współczesnym świecie na wzór bł. Wincentego Lewoniuka i Dwunastu jego Towarzyszy, Męczenników Pratulińskich. Więcej szczegółów na naszej stronie parafialnej
 10. KOMISARIAT POLICJI W JANOWIE PODLASKIM INFORMUJE UWAGA NA OSZUSTWA „NA POLICJANTA” I „NA WNUCZKA” – Więcej szczegółów na naszej stronie parafialnej
 11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W najnowszym numerze Echa katolickiego przeczytamy:
  • Niesłusznie oskarżony w więzieniu o zaostrzonym rygorze spędził 13 miesięcy. Historia australijskiego kardynała to świadectwo niezłomności i zaufania.
  • Temat przeszczepów budzi wiele emocji i łączy się zwykle z niezrozumieniem i lękiem. Jaki stosunek Kościół ma do transplantacji?
  • Pandemia spowodowała wzrost zaburzeń psychicznych u dzieci i młodzieży. Jak możemy zapobiegać ich problemom emocjonalnym?
  • Czym zajmują się dziś siostry zakonne? Wbrew pozorom pracują nie tylko przy kościele i w szkole. Posługą odpowiadają na aktualne potrzeby świata.
 12. SPRAWY GOSPODARCZE
  • wymieniono grzejniki na wikariacie i założono 6 termostatów na grzejnikach na górnym piętrze
  • zakupiono 2 tony węgla – 1700 zł

Plan wizyty kolędowej 01 -06 luty 2021

(Oglądana: 420, w tym oglądana dzisiaj: 1)