1. Intencje.
  2. Zapraszamy w piątki na godz. 16.30 na nabożeństwo Drogi krzyżowej, a w niedziele po sumie na Gorzkie żale.
  3. W najbliższą sobotę na godz. 9.00 zapraszamy do sprzątania kościoła parafian z Zalesia
  4. Rekolekcje Wielkopostne planujemy w dniach 14-16 marca – w niedzielę tradycyjnie 8.00, 9.30, 10.45 DPS, 12.0 i 17.00, w poniedziałek i wtorek 9.30, 11.00 DPS, 16.00 i 18.00
  5. Tradycyjnie jak co roku prosimy o zbiórkę ofiar na kwiaty do grobu Pana Jezusa
  6. W przyszłą niedzielę taca gospodarcza
  7. W zakrystii są do nabycia albumy o św. Józefie i modlitewniki dla seniorów z dużym drukiem – cena 20 zł
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W najnowszym numerze Echa katolickiego przeczytamy:
    •  Kiedy uczniowie i studenci wrócą do normalnej nauki? Jakich nowości możemy spodziewać się w szkole? – w rozmowie z ministrem edukacji Przemysławem Czarnkiem.
    • Pokuta to lekarstwo dla duszy. Jak je stosować? Odpowiedź w wielkopostnym cyklu „Szczypta popiołu”.
    • Cyberkaznodzieje pod pręgierzem? O blaskach i cieniach internetowego głoszenia Dobrej Nowiny.
    • Co sen mówi o naszym zdrowiu oraz o najlepszych sposobach na bezsenność.

+ Jadwiga Pylik