1. Intencje.
 2. W niedzielę 18 kwietnia rozpocznie się XIII ogólnopolski Tydzień Biblijny pod hasłem „Zgromadzeni na świętej wieczerzy”, i już po raz piąty narodowe Czytanie Słowa Bożego. Zachęcamy do rodzinnego czytania Pisma świętego.
 3. Dzisiaj zbiórka do puszek po każdej Mszy św. na pogorzelców z Kolonii Komarno. Wszystkim darczyńcom składamy serdeczne Bóg zapłać.
 4. W piątek 23 kwietnia przypada uroczystość św. Wojciech tego dnia nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych
 5. W przyszłą niedzielę 25 kwietnia spotkanie Rady parafialnej w kościele po Mszy św. wieczorowej
 6. W przyszłą niedzielę taca gospodarcza
 7. w związku z zapytaniami parafian jest możliwość rezerwacji Mszy św. gregoriańskich na przyszły rok zainteresowanych prosimy o kontakt w zakrystii
 8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła z Zakanala. Sprzątały: Agnieszka Tonsiorowska, Edyta Sobieszek, Anna Kowalczyk, Henryk Wereszko, Marta Biskupska, Krystyna Wysocka, Monika Wereszko, Dorota Wereszko, Lidia Wereszko
 9. Do ZŁOTEJ KSIĘGI DOBRODZIEJÓW, którzy dołożyli swoją cegiełkę na remont organów, zostali wpisani: Krystyna Stefaniuk, Jadwiga Wojcieszuk, Sabina Zieniewicz, Marek Stefaniuk, Marianna Zadrożniak, Agnieszka Żuk, Radosław Kapłan, Krystyna Rosińska, Danuta i Tadeusz Garbowicz, Bezimienna (puszka) – w sumie mamy już 16% potrzebnej sumy. Ofiary na ten cel można przesłać nr. konta: 83 8039 0006 0010 0400 2310 0003 – w tytule przelewu piszemy “Darowizna na remont organów“ i rodzina i adres, lub wrzucić do skrzynki pod chórem, przy niej znajdują się również przygotowane formularze przelewów.
 10. Dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej zapraszamy na codzienne nabożeństwo majowe, Bezpośrednie przygotowanie rozpocznie się 3 maja i będzie ono po Mszach św. wieczorowych i nabożeństwie majowym. Egzamin przewidziany jest w 2 grupach klasa 3a – 7 maja a 3b – 8 maja – więcej szczegółów podamy w najbliższym czasie
 11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W najnowszym numerze Echa katolickiego przeczytamy:
  • O niezwykłym sukcesie Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej. Ponad pół miliona młodych uczestników odkrywających moc słowa Bożego.
  • Jak Łukaszenko rozgrywa Polskę – w rozmowie z historykiem i politologiem KUL prof. Mieczysławem Rybą.
  • Szkoła online przeradza się w koszmar u wielu dzieci skutkujący depresją. Gdzie szukać pomocy?
  • Czy ludzkość czeka apokaliptyczna katastrofa? Co sądzić o proroctwach francuskiej mistyczki?
  • W dziale „zdrowie”: alzheimer atakuje mózg, ale nie serce.

OGŁOSZENIA – WERSJA AUDIO


ZEBRALIŚMY JUŻ:

98700

Bóg Zapłać wszystkim ofiarodawcom

(Oglądana: 553, w tym oglądana dzisiaj: 1)