1. Intencje.
 2. Dzisiejsza niedziela nazywana jest niedzielą Dobrego Pasterza, jest to szczególny dzień modlitwy o liczne dobre i gorliwe powołania kapłańskie i zakonne – ofiary na Wyższe Seminarium Duchowne naszej diecezji będziemy zbierali na tacę w przyszłą niedzielę 
 3. W dzisiejszą niedzielę – taca gospodarcza – przyszła faktura za ogrzewanie kościoła – 3719.02zł
 4. Dzisiaj po Mszy św. wieczorowej  o 17.00 spotkanie Rady parafialnej w kościele 
 5. Do puszek zbieranych w ubiegłą niedzielę na pogorzelców z Kolonii Komarno zebraliśmy 3876,50zł. Poszkodowanej rodzinie ks. proboszcz wraz z panem Wójtem, przekazali 4000zł. Wszystkim darczyńcom i organizatorom składamy serdeczne Bóg zapłać. Rodzina p. Pajorów bardzo serdecznie dziękuję za okazaną pomoc. 29 czerwca o godz. 12.00 będzie sprawowana Msza święta w intencji darczyńców, jako wyraz wdzięczności.
 6. W tym tygodniu wypada I Sobota  – nabożeństwo po Mszy św. o godz. 7.00 i 18.00 i I Niedziela miesiąca – nabożeństwo i procesja eucharystyczna wokół kościoła po Mszy św. o godz. 12.00
 7. W sobotę rozpoczynamy miesiąc maj, który jest w Kościele miesiącem szczególnie poświęconym czci Matki Bożej i zgodnie z wolą papieża Franciszka miesiąc modlitw o ustanie pandemii. Nabożeństwa majowe w naszym kościele w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 – Zapraszamy do kościoła oraz do modlitwy przy grotach, kapliczkach i przydrożnych figurach.
 8. W niedzielę 2 maja przypada święto flagi – przypominamy i zachęcamy do wywieszenia flag w naszych domach, Wójt Gminy Konstantynów serdecznie zaprasza w dniu 2 maja 2021r. na Rodzinną wycieczkę rowerową z okazji Święta Flagi (wyjazd o 9.30 spod Pałacu) oraz w dniu 3 maja 2021 r. o godz. 14:00 do Parku na rodzinny piknik z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3Maja – więcej informacji podamy w przyszłą niedzielę.
 9. Prosimy aby w tym tygodniu o generalne posprzątanie swoich grobów na cmentarzu. Po weekendzie majowym chcemy wywieźć śmieci, przypominamy o segregacji
 10. Do ZŁOTEJ KSIĘGI DOBRODZIEJÓW, którzy dołożyli swoją cegiełkę na remont organów, zostali wpisani: Marian Głogowski, Danuta Antoni Hawryluk, Stanisława i Bogdan Kuczyńscy, Siwek Bogdan, Dorota i Henryk Wereszko, Irena Kołodziejska, „Tide Car” Kamil Koch, Krzysztof Dudek, Dariusz Paluch, Teresa Paluch, Stanisław Guziak, „Komunalnik” Biała Podlaska, Edyta i Jacek Chwedoruk, „KAM TRANS” Robert Herberger, Janusz Hodun, Ewa Jarmoch, Bożena i Wiesław Sijko, Bezimienna – w sumie mamy już 28 % potrzebnej sumy. Ofiary na ten cel można przesłać nr. konta: 83 8039 0006 0010 0400 2310 0003 – w tytule przelewu piszemy “Darowizna na remont organów“ i rodzina i adres, lub wrzucić do skrzynki pod chórem, przy niej znajdują się również przygotowane formularze przelewów.
 11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W najnowszym numerze Echa katolickiego przeczytamy:
  • O założeniach i planach nowo powstałego w diecezji siedleckiej duszpasterstwa chorych.
  • Czym są parafialne kręgi biblijne i gdzie tkwi tajemnica ich popularności?
  • Czy wyższe uczelnie wrócą jeszcze do normalnej pracy? A może nauka zdalna stanie się ich stałym elementem?
  • O tym, jak dobrze przygotować się do Mszy św. – w materiałach formacyjnych Akcji Katolickiej.
  • O nowych metodach i szansach ratowania słuchu opowiada światowej sławy otochirurg.

OGŁOSZENIA – WERSJA AUDIO


ZEBRALIŚMY JUŻ:

98700

Bóg Zapłać wszystkim ofiarodawcom

(Oglądana: 405, w tym oglądana dzisiaj: 1)