2. Zapowiedzi
  3. Od dzisiaj (20 czerwca) biskupi w całej Polsce znieśli DYSPENSE OD UCZESTNICTWA W NIEDZIELNEJ MSZY ŚWIĘTEJ ORAZ W ŚWIĘTA NAKAZANE.
  4. W piątek 25 czerwca o godz. 8.00 Msza święta dziękczynna z racji ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO I KATECHETYCZNEGO. Bardzo gorąco zapraszamy wszystkie dzieci nauczycieli i rodziców. Spowiedź dla dzieci w tym tygodniu przed każdą Mszą świętą wieczorową.
  5. W piątek 25 czerwca 2021 r. na parkingu przy kościele w godz. od 9:00 do 11:00 odbędzie się ZBIÓRKA ZUŻYTEGO SPRZĘTU ELEKTRYCZNEGO I ELEKTRONICZNEGO. Zużyte telefony, komputery, monitory, drukarki, sprzęt RTV, AGD małe i duże itp – więcej informacji na stronie internetowej Urzędu Gminy
  6. W sobotę o godz. 9.00, prosimy o posprzątanie kościoła mieszkańców Konstantynowa z ul. Kościuszki
  7. W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 12.00 spotkanie organizacyjne DLA DZIECI I RODZICÓW PRZYGOTOWUJĄCYCH SIĘ DO I KOMUNII ŚWIĘTEJ. Chcemy ustalić datę pierwszej komunii świętej w 2022 r. i harmonogram spotkań. Obecność obowiązkowa.
  8. Również w przyszłą niedzielę po Mszy św. wieczorowej (17.00) OSTATNIA KATECHEZA PRZED WAKACJAMI DLA KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIE – obecność obowiązkowa!!!
  9. W przyszłą niedzielę ZBIÓRKA DO PUSZEK NA KUL
  10. Za tydzień TACA GOSPODARCZA
  11. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Wilna Udało się w tej samej kwocie dołożyć jeden dzień ekstra – w sumie 4 dni – prosimy o zgłaszanie się do końca czerwca.
  12. Bardzo dziękujemy Panu Wójtowi za ofiarowane na rzecz parafii szafy, biurka i przęsła na ogrodzenia
  13. Do ZŁOTEJ KSIĘGI DOBRODZIEJÓW, którzy dołożyli swoją cegiełkę na remont organów, zostali wpisani: Bezimienna, Andrzej i Anna Szczukoccy, Firma Olmex – Mieczysław Olichwiruk, Edyta i Jarosław Chwedoruk. Do tej pory wpłaciło 132 rodzin i 11 firm – kwotę 43 145,00 zł Rozpoczęcie prac planowane jest po sierpniowym odpuście św. Jacka. Ofiary na ten cel można przesłać nr. konta: 83 8039 0006 0010 0400 2310 0003 – w tytule przelewu piszemy “Darowizna na remont organów“ i rodzina i adres, lub wrzucić do skrzynki pod chórem, przy niej znajdują się również przygotowane formularze przelewów.
  14. W najnowszym numerze ECHA KATOLICKIEGO przeczytamy:
    1. Adoracja Najświętszego Sakramentu skuteczną bronią przeciwko współczesnemu bałwochwalstwu.
    2. Czy wbrew teorii o kryzysie trwa „wiosna” Kościoła – w rozmowie „Echa” z abp. Mieczysławem Mokrzyckim, metropolitą Lwowa.
    3. Porzucenie Kościoła to najdramatyczniejsza decyzja życia. Jak ratować wiarę tych, którzy myślą o apostazji?
    4. Emancypacja kobiet zmieniła model ojcostwa – jak radzić sobie w tych nowych rolach, podpowiada ojcom koordynator „Klubu Taty”.
    5. Nie daj sobie ukraść pieniędzy z konta.

RADOSŁAW GROCHULSKI kawaler, zamieszkały w parafii św. Anny w Wilanowie
 i KATARZYNA LITWINIUK panna zamieszkała w parafii tutejszej