1. Intencje
 2. Zapowiedzi
 3. Od dzisiaj (20 czerwca) biskupi w całej Polsce znieśli DYSPENSE OD UCZESTNICTWA W NIEDZIELNEJ MSZY ŚWIĘTEJ ORAZ W ŚWIĘTA NAKAZANE.
 4. W piątek 25 czerwca o godz. 8.00 Msza święta dziękczynna z racji ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO I KATECHETYCZNEGO. Bardzo gorąco zapraszamy wszystkie dzieci nauczycieli i rodziców. Spowiedź dla dzieci w tym tygodniu przed każdą Mszą świętą wieczorową.
 5. W piątek 25 czerwca 2021 r. na parkingu przy kościele w godz. od 9:00 do 11:00 odbędzie się ZBIÓRKA ZUŻYTEGO SPRZĘTU ELEKTRYCZNEGO I ELEKTRONICZNEGO. Zużyte telefony, komputery, monitory, drukarki, sprzęt RTV, AGD małe i duże itp – więcej informacji na stronie internetowej Urzędu Gminy
 6. W sobotę o godz. 9.00, prosimy o posprzątanie kościoła mieszkańców Konstantynowa z ul. Kościuszki
 7. W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 12.00 spotkanie organizacyjne DLA DZIECI I RODZICÓW PRZYGOTOWUJĄCYCH SIĘ DO I KOMUNII ŚWIĘTEJ. Chcemy ustalić datę pierwszej komunii świętej w 2022 r. i harmonogram spotkań. Obecność obowiązkowa.
 8. Również w przyszłą niedzielę po Mszy św. wieczorowej (17.00) OSTATNIA KATECHEZA PRZED WAKACJAMI DLA KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIE – obecność obowiązkowa!!!
 9. W przyszłą niedzielę ZBIÓRKA DO PUSZEK NA KUL
 10. Za tydzień TACA GOSPODARCZA
 11. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Wilna Udało się w tej samej kwocie dołożyć jeden dzień ekstra – w sumie 4 dni – prosimy o zgłaszanie się do końca czerwca.
 12. Bardzo dziękujemy Panu Wójtowi za ofiarowane na rzecz parafii szafy, biurka i przęsła na ogrodzenia
 13. Do ZŁOTEJ KSIĘGI DOBRODZIEJÓW, którzy dołożyli swoją cegiełkę na remont organów, zostali wpisani: Bezimienna, Andrzej i Anna Szczukoccy, Firma Olmex – Mieczysław Olichwiruk, Edyta i Jarosław Chwedoruk. Do tej pory wpłaciło 132 rodzin i 11 firm – kwotę 43 145,00 zł Rozpoczęcie prac planowane jest po sierpniowym odpuście św. Jacka. Ofiary na ten cel można przesłać nr. konta: 83 8039 0006 0010 0400 2310 0003 – w tytule przelewu piszemy “Darowizna na remont organów“ i rodzina i adres, lub wrzucić do skrzynki pod chórem, przy niej znajdują się również przygotowane formularze przelewów.
 14. W najnowszym numerze ECHA KATOLICKIEGO przeczytamy:
  1. Adoracja Najświętszego Sakramentu skuteczną bronią przeciwko współczesnemu bałwochwalstwu.
  2. Czy wbrew teorii o kryzysie trwa „wiosna” Kościoła – w rozmowie „Echa” z abp. Mieczysławem Mokrzyckim, metropolitą Lwowa.
  3. Porzucenie Kościoła to najdramatyczniejsza decyzja życia. Jak ratować wiarę tych, którzy myślą o apostazji?
  4. Emancypacja kobiet zmieniła model ojcostwa – jak radzić sobie w tych nowych rolach, podpowiada ojcom koordynator „Klubu Taty”.
  5. Nie daj sobie ukraść pieniędzy z konta.

ZAPOWIEDZI

RADOSŁAW GROCHULSKI kawaler, zamieszkały w parafii św. Anny w Wilanowie 
 i KATARZYNA LITWINIUK panna zamieszkała w parafii tutejszej
ZAPOWIEDŹ II i ostatnia

  

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie klepsydra.png

W tym tygodniu odeszli do wieczności:

Dobry Jezu, a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie… 


98700

Bóg Zapłać wszystkim ofiarodawcom

(Oglądana: 252, w tym oglądana dzisiaj: 1)