1. Intencje
 2. Zapowiedzi
 3. Dzisiaj ostatnia niedziela miesiąca, tradycyjnie w naszej parafii taca gospodarcza, a po każdej Mszy świętej zbiórka do puszek na KUL – Bóg zapłać wszystkim darczyńcom
 4. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie organizacyjne DLA DZIECI I RODZICÓW PRZYGOTOWUJĄCYCH SIĘ DO I KOMUNII ŚWIĘTEJ. Chcemy ustalić datę pierwszej komunii świętej w 2022 r. i harmonogram spotkań. Obecność obowiązkowa.
 5. Również dzisiaj po Mszy św. wieczorowej (17.00) OSTATNIA KATECHEZA PRZED WAKACJAMI DLA KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIE – obecność obowiązkowa
 6. We wtorek 29 czerwca UROCZYSTOŚĆ Świętych Apostołów Piotra i Pawła – Msze święte o godz. 9.30, 12.00 i 17.00. Taca tego dnia przeznaczona jest na utrzymanie Bazyliki św. Piotra w Rzymie
 7. OD 1 LIPCA DO 31 SIERPNIA W DNI POWSZEDNIE MSZE ŚWIĘTE BĘDĄ SPRAWOWANE TYLKO O GODZ.17.00 a w niedziele w porządku zwykłym czyli: 8.00, 9.30, 10.45 DPS, 12.00 (Msza święta dla dzieci) i 17.00
 8. W piątek, 2 lipca w Kodniu odbędzie się DIECEZJALNY DZIEŃ CHOREGO. Jest to również uroczystość odpustowa ku czci NMP Kodeńskiej – Matki Jedności. Spotkanie rozpocznie o godz. 10.30, Suma odpustowa o godz. 12.00. Hasło tegorocznej pielgrzymki brzmi: „Św. Józef – patron samotnych”. Więcej informacji na naszej stronie parafialnej 
 9. W tym tygodniu wypada I CZWARTEK MIESIĄCA – wystawienie Najświętszego Sakramentu, od godz. 8.00 do Mszy św wieczorowej (o  godz. 17.00). Zapraszamy do osobistej adoracji Chrystusa Eucharystycznego
 10. W tym tygodniu przypada także – I PIĄTEK MIESIĄCA i I SOBOTA MIESIĄCA – Msza święta o godz. 17.00, a także I NIEDZIELA MIESIĄCA – Wystawienie, adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja Eucharystyczna po Sumie (12.00)
 11. W przyszłą niedzielę będziemy gościli w naszej wspólnocie parafialnej ks. Jacka Guza, kustosza i proboszcza z Pratulina Na wszystkich Mszach świętych przybliży nam postać Męczenników z Pratulina w 25 rocznicę beatyfikacji, a po Mszy św. wieczorowej (17.00) spotkanie w kościele z wszystkimi mężczyznami, którzy należą lub chcą należeć do BRACTWA STRAŻNICY KOŚCIOŁA 
 12. W sobotę o godz. 9.00, prosimy o posprzątanie kościoła mieszkańców Konstantynowa ul. Janowska, bloki nr 22
 13. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Wilna i do Fatimy
 14. Do ZŁOTEJ KSIĘGI DOBRODZIEJÓW, którzy dołożyli swoją cegiełkę na remont organów, zostali wpisani: Edward Adamiuk, Zenon Bobiński, Bezimienna. Ofiary na ten cel można przesłać nr. konta: 83 8039 0006 0010 0400 2310 0003 – w tytule przelewu piszemy “Darowizna na remont organów“ i rodzina i adres, lub wrzucić do skrzynki pod chórem, przy niej znajdują się również przygotowane formularze przelewów.
 15. Zgodnie z wcześniejszymi informacjami od 1 lipca rozpoczyna działalność biuro cmentarza, które mieści się w domu parafialnym na parterze przy ul. Janowskiej. Biuro czynne jest w poniedziałek i sobotę w godz. 8.00-10.00. W sprawach pilnych prosimy dzwonić na numer 731 760 023. Biurem kierował Przemysław Hołub zamieszkały w Konstantynowie. Od dnia 1 lipca w życie wchodzi regulamin cmentarza i regulamin dla firm kamieniarskich i budujących nagrobki
 16. W najnowszym numerze ECHA KATOLICKIEGO przeczytamy:
  1. Tylko w „Echu”: zmiany proboszczów w diecezji siedleckiej.
  2. Czy w ostatnich protestach naprawdę chodzi o poprawę edukacji, czy może o wprowadzanie neomarksizmu frontowymi drzwiami?
  3. Kardynał Wyszyński, jakiego nie znamy – w rozmowie z relatorem procesu beatyfikacyjnego.
  4. Jak widzą swoją przyszłość wyświęceni w tym roku księża?
  5. Co warto wiedzieć o Diecezjalnym Dniu Chorych w Kodniu?

ZAPOWIEDZI

ARKADIUSZ DANIEL WEŚNIUK kawaler, zamieszkały w parafii tutejszej  
i ANNA TOCZYŃSKA panna zamieszkała w parafii Stara Kornica
ZAPOWIEDŹ I

  

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie klepsydra.png

W tym tygodniu odeszli do wieczności:

+ Katarzyna Klukowicz

Dobry Jezu, a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie… 


98700

Bóg Zapłać wszystkim ofiarodawcom

(Oglądana: 247, w tym oglądana dzisiaj: 1)