1. Intencje
 2. Zapowiedzi
 3. Dzisiaj  I NIEDZIELA MIESIĄCA Msze św. o godz. 8.00, 9.30, 10.45 DPS, 12.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i procesja Eucharystyczna i 17.00
 4. Dzisiaj w na wspólnocie parafialnej gościmy ks. Jacka Guza, kustosza i proboszcza z Pratulina. Dziękujemy za przybliżenie nam postać Męczenników z Pratulina w 25 rocznicę beatyfikacji. Po Mszy św. wieczorowej (17.00) spotkanie w kościele z wszystkimi mężczyznami, którzy należą lub chcą należeć do BRACTWA STRAŻNICY KOŚCIOŁA
 5. Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszkańcom Konstantynowa ul. Janowska, bloki nr 22. Sprzątali: Bożena Włodarczyk, Marian Włodarczyk, Janina Omelaniuk i Marian Omelaniuk. W najbliższą sobotę prosimy o posprzątanie kościoła mieszkańców Konstantynowa ul. Janowska, bloki nr 24, zapraszamy na godz. 9.00
 6. W przyszłą niedzielę będziemy gościli w naszej wspólnocie parafialnej pallotyn o. Waldemara Pawelca pracującego w Kijowie na Ukrainie Zajmuje się młodzieżą polskiego pochodzenia z ubogich rodzin – ofiary tego dnia składane do puszek przeznaczone są na budowę akademika 
 7. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Wilna i do Fatimy
 8. Do ZŁOTEJ KSIĘGI DOBRODZIEJÓW, którzy dołożyli swoją cegiełkę na remont organów, zostali wpisani: Henryk Zubkowicz, Rodzina Szydłowkich, Bezimienna puszka pod chórem, Rodzina Szczukockich, Tadeusz i Danuta Kowaluk, Bezimienna. Ofiary na ten cel można przesłać nr. konta: 83 8039 0006 0010 0400 2310 0003 – w tytule przelewu piszemy “Darowizna na remont organów“ i rodzina i adres, lub wrzucić do skrzynki pod chórem, przy niej znajdują się również przygotowane formularze przelewów.
 9. Rozpoczął się już remont pomnika przy kościele, ksiądz proboszcz prosi o wsparcie
 10. W najnowszym numerze ECHA KATOLICKIEGO przeczytamy:
  • Zmiany wikariuszowskie w diecezji siedleckiej
  • Co czeka katolików po pandemii w rozmowie z publicystą ks. Robertem Skrzypczakiem.
  • Czym jest bezwstyd, wyjaśnia znany teolog.
  • Czy czeka nas dyskryminacja osób niezaszczepionych?
  • Jak odzyskać zdrowie po Covid?
  • O nowej fobii – lęku przed odłączeniem…

ZAPOWIEDZI

ARKADIUSZ DANIEL WEŚNIUK kawaler, zamieszkały w parafii tutejszej 
 i ANNA TOCZYŃSKA panna zamieszkała w parafii Stara Kornica
– ZAPOWIEDŹ II i ostatnia

DANIEL MATEUSZ NIKONIUK kawaler, zamieszkały w parafii Leśna Podlaska
 i KLAUDIA DOMINIKA JAKONIUK panna zamieszkała w parafii tutejszej
– ZAPOWIEDŹ I

  

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie klepsydra.png

W tym tygodniu odeszli do wieczności:

Dobry Jezu, a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie… 


98700

Bóg Zapłać wszystkim ofiarodawcom

(Oglądana: 229, w tym oglądana dzisiaj: 1)